Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Na jihu pozor na bouřky s přívalovými srážkami, letos poprvé mohou působit škody

Diskuse o počasí Úvod týdne tropický, pak dorazí časté bouřky a ochlazení

# 27.06.2021, 16:26

Před námi je další týden s nestabilním počasím. Hned první den nového týdne přinese většinou polojasnou oblohu a vysoké teploty, které zamíří na 26 °C až 30 °C. Srážky se nikde neočekávají. Nad západní Evropu se ovšem již bude nacházet tlaková níže. Díky ní už v pondělí večer začnou v Německu vznikat i velmi silné bouřky.... Více >>

107
# 27.06.2021, 19:09

Zdravím

Chtěl bych se zeptat jak bych mohl najít archiv webových kamer ČHMÚ poslední snímek je 25.6.2021 22:10
Chtěl bych se podívat jak to v ten čtvrtek vypadalo jinde na obloze.

Děkuji.

107
# 27.06.2021, 21:02

Ondráš
Miriam

Díky vám. Už jsem to opravdu jednou hledal a nenašel.
No zkusím ještě počkat na odpověď In-počasí

Nějaké fotky mám i videa, ale chtěl jsem se podívat i jinde, ale to není možné že by se to nedalo dohledat.

33
# 27.06.2021, 21:11

Já třeba celkem často sleduju kameru na Luční hoře, přičemž se to tam dá pohodlně naklikat, jak potřebujete (zleva si to může posunovat o minutu/5 min./15 min./30 min./hodinu/ 6hod./den/týden/měsíc). Jsou tam i jiné kamery dané pobočky Čhmú. Nějak jsem pochopila, že se chcete podívat na Marušku, proto jsem hledala přímo ji. Ale pokud je to jedno, zkuste tento archiv: https://kamery.humlnet.cz/cz/kamery/

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.