Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Začíná k nám proudit teplý vzduch, přidá se i saharský prach

Diskuse o počasí Extrémní dubnové mrazy přinesly katastrofu pro franzouzské vinařství

50
# 10.05.2021, 09:10

ludvicek
Tak loňské léto bylo od roku 2009 teplotně podprůměrné, ale ve srovnání s 30-ti letým průměrem nadprůměrné, takže asi tak. Záleží na úhlu pohledu.

370
# 10.05.2021, 09:15

aura33
Dle vaseho nazoru, ten letosni duben..A co s tim jaksi objektivni historie , s vasi ,,laťkou,, co je vyjimecne a co ne..?
No vubec nic.. Je to vas nazor a zrejme jim zustane, nic min ale taky nic vic...

380
# 10.05.2021, 09:20

aura33
Před tisíciletím by to bylo podprůměrné léto, záleží na úhlu pohledu..:cool:

107
# 10.05.2021, 09:29

aura33
Já mám paměť tak na těch 10 let maximálně, to si ještě pamatuju, jaké byly brambory, že zplesnivěly okurky, víno jsem musel doslazovat a tak. Pak si pamatuju jaro 2000, že bylo teplo a léto 97, že byly povodně. Takže subjektivně těch 10 let je pro mě jakýsi normál a z něj ten letošní duben byl o ty 4 stupně chladnější. Nic moc vědeckého, uznávám, ale fůra lidí bere počasí přesně takhle.

15
# 10.05.2021, 09:38

Když vidím ty ohně. Panečku! To je céóčka!

No, nás, domácí vinaře, zajímá spíš úroda cukrovky. Momentálně mám stočené trnky, budu stáčet Zanannas (zázvor a ananas), prvák šípky, rozbublávají se pampelišky a přijde bez s lípou. Furt je co. Takže tak. A víte kolik CO2 vyprodukují kvasinky pro dosažení cca 12% alkoholu? (dopověď na konci)

O révě již také uvažuji. Z okrajové oblasti se pomalu stává hlavní - jako ve středověku. Máme tu spoustu tratí (katastrálních) obsahujících v názvu vinohrad, takže jde o návrat do středověkého klimatického optima. Žádné globální oteplování, přirozenost, sto let za minima jsme mrzli a teď nám to přijde nepřirozené, popírači mají pravdu! :-)

Letošní jaro je... no..., jako štve mě hlavně vítr. S rajčaty ven počkám asi na víkend.
Z meruněk - uvidíme a zbytek no, no, no...

Odpověď: Asi padesátkrát objem kvasu (+/-).
Kilo cukru je asi tři/čtyři litry domácího vína.
Takže až bude cukr v akci za deset (no dobře - 9,90), směle do toho!

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.