Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Teplotně podprůměrně počasí pokračuje, v noci na zítřek hrozí častěji mráz

Diskuse o počasí Koronavirus intenzivně zasahuje oblasti s výrazným znečištěním ovzduší

384
# 24.10.2022, 10:24

charlie
No, mě z toho plyne, že už je zbytečný se tu stresovat covidem šoupat sem statistiky na nemoc, která má v současné době potenciál někoho zabít opravdu stejný jak chřipka, momentálně manželka ukončila karanténu, je naprosto v pohodě, z čehož plyne, že ohroženy jsou ty skupiny co k tomu mají jasné predisposice, tlusťoši, cukrovkáři, imunosupresivní, chronicky nemocní v pozdním stadiu, osobně se už tím nemíním zabývat, nemíním se přeočkovávat, kašlu už na to. Válek ať si dá svou dávku, ukáže se v TV, když mu to dělá radost, kdo chce. ať si tu dávku dá taky, konec.

108
# 24.10.2022, 10:34

palma
Hlavně dost těch zranitelných lidí je už "na pravdě Boží", prostě snižuje se počet potenciálních cílů a zvyšuje počet těch, co už mají jakous takous imunitu. Pro mě je to momentálně uzavřené téma (2 dávky a 1 prodělání).

76
# 24.10.2022, 11:07

palma
ludvicek
Mně chlapi nezbývá, než s vámi souhlasit.;-)

76
# 24.10.2022, 17:07

ACEOF ACES
A kdo je tedy prosím zbabělý zrádce?

384
# 24.10.2022, 17:19

charlie
Taky bych rád věděl, zrádce většinou někoho zradí, či zradí svou ideu, svůj národ, zemi apod. Vy jste třeba uzavřel s někým nějakou dohodu o covidu a zradil jste jí? No to by bylo huuustý!:!!:

76
# 24.10.2022, 17:24

palma
Nic takového, předpokládám, že vy také ne.
Pokud si ACEOF ACES myslí, že jsou zrádci všichni ti, kteří nebyli na 'očkování', pak je to při dosavadních poznatcích hodně hloupé.
Ale třeba se mýlím a myslí někoho jiného.

# 24.10.2022, 17:30

Já dvakrát prodělal a mám dvě dávky, z tohoto důvodu už se na další nechystám. Druhé prodělaní bylo na úrovni mírného nachlazení. To bylo už po očkování.

271
# 24.10.2022, 17:44

palma
Pochybuji, že při těch viděních měla v hlavě zároveň kalendář, ale jinak každá z těch předpovědí mi připadá jako celkem bez problému realistická, hodně kruté mi přijde těch 10 tisíc, ale určitě je naráz nespočítala a směřujeme spíš k 10 mld., řeči o redukcích nemám moc rád.

384
# 26.10.2022, 08:57

ACEOF ACES
tiskovka, pustě si jí https://www.youtube.com/watch?v=sdnI-hpBTek
Já jsem byl mile překvapen, že nejsem a nebyl jsem kolaborant. apod..:D:D:D, ještě bude veselo! Je to z EU parlamentu, takže fejk to nebude.. Takže tímto dělám za coronou osobní tečku..

76
# 26.10.2022, 10:13

palma
Předtucha, opatrnost a selský rozum byly, jsou a budou významnými pomocníky lidí.

42
# 26.10.2022, 12:22

Sorry že tu zase píšu, místním dezolatum dělá problém ověřování informací, zvlášť "selským rozumem" to jde asi těžko:

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Francesca_Donato

Dne 2. března 2022 byla jednou ze 13 poslanců EP, kteří hlasovali proti odsouzení ruské invaze na Ukrajinu.

Nicméně u uživatele Palma bych se nedivil, kdyby to byl naopak plusovy bod, podporovat znásilňování ukrajinských žen a unaseni dětí jsou tradiční hodnoty covidovych dezinformatoru.

76
# 26.10.2022, 12:47

Mike11
Říkal jsem si, kampak se poděl náš známý Mike11. A vida, je tu i s oblíbeným slovíčkem, doteď zcela neznámým a nepoužívaným.
'Dezolát', to je nádhera, co tam máš dál?
Musím konstatovat, že u některých jedinců, viz Mike11 , zdravý selský rozum zcela chybí.
Vydatně to ale dohání se špinenim oponentů s opačným názorem. Že se nestydíš.

42
# 26.10.2022, 12:56

A ještě dodej že je to krásná žena jako soudružka Duginová a proto si moji kritiku nezaslouží :)

384
# 26.10.2022, 13:04

Mike11
A ta začerněná smlouva co tam ukazují, je fake, nebo skutečná? a ty SMS mezi paní Uršulou a panem presidentem Pfizeru probíhaly, či ne? A ta studie o zabránění přenosu infekce po očkování proběhla či ne? Ale jo, klidně budu dezolát, od vás je to totiž pochvala, dík za ni.:cool:
Mimo chodem, výborná byla i poslední tiskovka pana ministra Válka, očkujte se nejlépe proti chřipce i covidu najednou, zvolte si ovšem tu paži, která není pro vás vedoucí, čili pravák levou, levák pravou... a vzápětí : očkujte se do obou rukou a to tak, že do jednoho ramene covid do druhého chřipka.. aby se rozeznalo, na co budete mít vedlejší účinek, zda na covid, či na chřipku,, :D:D:D:D jo ten je ze stejného těsta jak vy.

42
# 26.10.2022, 13:08

palma
A to schvalování invaze na Ukrajinu?

Od takové osoby nejsou žádné informace důvěryhodné.

384
# 26.10.2022, 13:22

Mike11
Odpovídáte otázkou? Ano schvalování invaze na Ukrajinu je, z mého pohledu, nepřípustné. A pokud můžete, odpověděl by jste mi teď na dotazy v mém předchozím příspěvku?

42
# 26.10.2022, 13:25

palma
To nejsou vaše otázky, ale otázky rusáků kteří ti už 2 roky tlačí do hlavy, že je tu fašismus. Jestli ti to ještě nedošlo. Proto na ně s dovolením nebudu odpovídat ani nijak reagovat.

384
# 26.10.2022, 13:34

Mike11
Vy jste fakt magor, já se ptám, zda ta začerněná smlouva, ukázaná na obrazovku je ta, co je k disposici i novinářům a veřejnosti, zda pfizer již udělal tu studii, co ji sliboval ohledně zabránění přenosu covid po očkování, A zda proběhly SMS a soukromé hovory mezi ředitelem Pfizeru a paní Uršulou, ( což dokonce Uršula připustila, s tím, že už ty SMS nemá kdisposici a že si už nepamatuje o čem byly) a vy mi na to začnete blábolit něco o tom, že jsou to otázky Rusáků. Co z toho plyne? Že máme držet hubu a krok a na nic se neptat,.. hm dospěl jste do dobrého stadia, to jo.. vyvstávají nepříjemné otázky, jak se ostatně dá vždy čekat, po pandemiích, živelných pohromách apod. ale co bylo to bylo.. když je to nepříjemné pro současnou garnituru, tak se na to nemá nikdo co ptát, jinak je rusák.. stále nálepkujete? Ono už to přestává fungovat..jste srabík, co neumí uznat, že něco bylo špatně provedeno, jen proto, aby to nezastínilo velebené slunéčko, jak pravil jeden moudrý muž.. "když hledíte na slunce, přimhuřte zraky své a chrabře na něm uhlídáte skvrny".

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.