Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Na jihu pozor na bouřky s přívalovými srážkami, letos poprvé mohou působit škody

Diskuse o počasí Koronavirus intenzivně zasahuje oblasti s výrazným znečištěním ovzduší

110
# 14.12.2021, 12:06

charlie
Pokud vím, tak i ti pozitivní původně bez příznaků nakonec nějakou rýmečku měli, popřípadě byli zdraví, akorát nepoznají česnek od makové buchty.;-) Podívejte, já to sem dávám pro zajímavost, mně je to jinak vcelku ukradené, každý ať se zařídí podle vlastní vůle.

77
# 14.12.2021, 12:28

ludvicek
V pohodě, já jen, že mám z práce a ze svého okolí opačné zkušenosti.

386
# 14.12.2021, 12:59

ludvicek
Pokud to je víc jak 20 pracovníků, tak se teda s nákladama docela prohnete.. tohle nezávidim..

110
# 14.12.2021, 13:29

palma
Průměrně spotřebujeme 150 testů za týden. Ale jak říkám, posílá to matka z Rajchu, oni si germáni na tohle potrpí.;-)

386
# 14.12.2021, 13:40

ludvicek
No to je docela drahá záležitost.. slušný test je po přepočtu okolo 70,- Kč kus..no, ale zavřít firmu je poněkud ražší "sranda"...

Tak a teď něco pro "strašilky" s omikronem.. bylo nějak podezřele ticho, po té hysterii.. a začíná být vidět proč...https://www.novinky.cz/zahranicni/clanek/jak-smrti...

110
# 14.12.2021, 15:14

palma
Tohle by bylo úplně nejlepší, co by mohlo nastat. Lehká forma jen s minimálním počtem mrtvých, většina případů průběh "rýmečka" (tentokrát opravdu jen rýmečka), za 3 týdny promořeno 90% populace a šmytec. Tak uvidíme, jak to dopadne.

386
# 15.12.2021, 08:47

Tohle už je taky bizzár, vláda schválila očkování v lékárnách a u zubaře.. no, jsem zvědav, jak dopadne první "zákazník" který tam dostane anafylaktický šok, a ono to jednou nastane... to bude prdel..:!!:

273
# 15.12.2021, 13:45

charlie
Už jen nadpis je dementní podle stylu hlavně zaujmout, jasno fakt není, stejně jako že tečka jen tak nebude, když máte 3/4 populaci očkovanou, tak je jasné, že budou tvořit většinu i nakažených, zvlášť když nemusí nic dodržovat, furt dokola, holt parlamentní listy no, nic nového.

42
# 15.12.2021, 18:49

Yurri
To je sorta lidí v exekuci, která vybírá od lehce manipulovatelných lidí finanční příspěvky na vyřešení svých osobních problémů.

77
# 15.12.2021, 20:10

Mike11
Kam na ty kraviny chodíš, to ví jen pánbůh.

379
# 15.12.2021, 20:28

charlie
Pravil ten, co při svých fanatických modlitbách klečí v parlamentních zvratcích a řve u toho Ivermektin akbar!😂😂

386
# 15.12.2021, 20:35

Jo, z jedné strany zadlužený chorobný hráč na automatech pronásleduje zastánce vakcinace, na druhé straně započat hon na čarodějnice, které (kteří) ani čarodějnicemi nejsou.. můžou si klidně podat ruce je to jedna sorta, jedna parta..https://zpravy.aktualne.cz/domaci/sami-jsou-ockova...

"Dál deklaraci podporují, ale v poslední době se na ně obrací novináři s žádostí o komentáře, a na některé z nich již byly dokonce provedeny i 'novinářské útoky'," vysvětluje lékařka Eliška Novotná, která za webem stojí.
Jdu si tu petici vyhledat, to stojí za podpis...

77
# 15.12.2021, 20:39

swan1
No, ty bys měl i nadále psat a posílat fotky vyhradně v sekci třeba 'Zima 2022', tady se chováš jako naprostý idiot, bohužel.

379
# 15.12.2021, 21:10

charlie
Ach..Idiot. říkáš,, no to je hrůza..:(
Já začnu brát všelék ivermektin, slibuju a určitě se to brzy zlepší, uzdravim se..:)
Vždyť Japonci se tím všichni nafutrovali a vyzráli tak na covid, psals to tu , tak to musí být pravda..
Děkuji za kritiku, půjdu do sebe, i do jiného tématu, slibuji! 🙏


42
# 15.12.2021, 22:17

Petice lékařů ve které je polovina podepsaných homeopat

Based

77
# 15.12.2021, 22:27

swan1
Po tvém posledním slovním průjmu ti není pomoci. Nepomůže ti ani tebou zmiňovaný Ivermektin, nebo jemu podobný přípravek.
Snad jen, že se mrkneš do zrcadla, dáš si pár facek a procitneš.

386
# 16.12.2021, 07:27

Mike11
Já věděl, že k naháňce se MIKE přidá, bylo by to pod jeho úroveň se nepřidat,..co ta druhá polovina podepsaných, taky homeopaté? Hmm, takže homeopat nemůže podepsat petici za možnost volby zda zachovávat možnost volby v případě očkování proti covid, či za to, že není pro nátlak vůči těm, kdo se rozhodli neočkovat, či se mu prostě nelíbí, jakým způsobem je to vedeno, ač sám proti očkování není, :!!: Nu i člověk ze základním vzděláním většinou ví, že petice podepisuje celé spektrum obyvatel.. ach jo.. Z této hluboké logiky vyplývá, že když homeopat podepíše petici za očkování, není to relevantní, neb není vlastně jaksi oprávněn to podepsat..Ještě že to teď díky MIKEmu vím..

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.