Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Více oblačnosti ale ještě poměrně teplo, hlavně na západě i přeháňky a bouřky

Diskuse o počasí Koronavirus intenzivně zasahuje oblasti s výrazným znečištěním ovzduší

386
# 14.10.2021, 16:13

charlie
No ona ta platba za JIP covid lůžko je stejně zajímavá.. protože normáně je nejdražší lůžko na ARO tam se platí okolo 45 - 50 000,- cca za den a na Covid je to prakticky 60 000,- nevím sice proč, ale asi kvůli kšeftu....jinde tržby nemocnicím poklesly, protože se neordinovalo, neoperovalo, tak se to nějak musí dostat zase na patřičnou výši, ty příjmy..nicméně, zase, jde ve valné většině o chronické a staré pacienty, cynicky řeknu, umřou tam, a odpadne nákladná doposavadní léčba, pak asi nula od nuly pojde, z hlediska plateb od státu, třeba zase na kardiu tento rok poklesly výkony na nějakých 30% oproti minulému roku..atd. atd. největší zvýšení nákladů ve zdravotnictví tento rok podle všeho představuje položka platů ve zdravotnictví. A kvůli kovidu toho moc nezkrachovalo, to nastane až kvůli green dealu a nedostatku pracovníků, zboží apod..

77
# 14.10.2021, 16:42

swan1
Nepřekvapil's, stejný komplex, jako má Mike, asi je to nakažlivé, jinak si to nedovedu vysvětlit:D

386
# 14.10.2021, 16:58

charlie
Jen píšu, jak to je a jak to vidím obden v práci, nicméně je samozřejmě kšeft s vakcínou zaručen, těch dávek ještě bude, plus už tady skáčou okolo důchodců s vakcínou na chřipku což je za 500,- .. takže tak..ono to se musí spočítat celosvětově, kdyby se proočkovalo za rok 5 miliard lidí krát dvě dávky tak to je za 70 miliard dolarů.. cca, z toho už nějaký zisk bude, no a za deset let to bude bratru bilion.. když se připočte posilovací dávka a očkování na mutace apod.

77
# 14.10.2021, 17:02

palma
A o tom to celé je;-)

386
# 14.10.2021, 17:12

charlie
Jo a ještě jsem tohle zachytil, dle mne opět očkovací lobby, jak jinak si vysvětlit docela značný rozpor mezi názory vakcinologů, imunologů jeden tvrdí jaká hrůza nás čeká až zaútočí na naše těla současně chřipka a covid..https://www.novinky.cz/domaci/clanek/chripka-a-cov...
zatím co zahraniční kolega to vidí jako velmi nepravděpodobné..https://stars24.cz/magazin/veda/24671-covid-a-chri...
Ale bude se tu u nás říkat, jak odborníci vědí nejlépe..:cool: a tak je to po celou dobu covidovou... a někdo pak říká, že jen odborníci vědí přesně..

42
# 14.10.2021, 17:30

Jako já nevím..ale raději bych si zaplatil vakcínu..
než si pak platit JIP a pohřeb :D

Co kdyby jste vy dva zkusily vymyslet nějaký nový lék, třeba vakcínu na rakovinu.. a pak už vidím jak ji budete rozdávat zdarma pro hezké oči a vůbec nebudete chtít mít na tom marži + zaplatit výdaje za výzkum, vývoj, práci, materiál...

77
# 14.10.2021, 17:48

Mike11
Problém u vás vakcinatorů je ten, že pokud nejsou dotyční očkování, tak to jsou automaticky adepti na JIP, nebo na penál🤦.
Ale ono tomu tak není, tam se dostávají v drtivé většině pořád ti samí, bez ohledu na Covid.

386
# 14.10.2021, 17:52

Mike11
Běžte ještě do fronty na očkování proti chřipce, pak si zajděte na to proti rakovině děložního čípku, už to doporučují i pro muže, potom skočte na pneumokoka, klíšťovou encefalitidu, žloutenku všech typů, a jako benefit to třeba bude mít i nějaký akupunkturní efekt..kdyby jste tady, a asi všude okolo sebe neotravoval s očkováním, odpůrci vakcinace by nebyli slyšet ani vidět, a byli by tu všichni spokojeni.:)

77
# 14.10.2021, 18:08

palma
Pod to se podepisuji.

386
# 14.10.2021, 18:25

Mike11
Vy si v tom už děláte bordel sám sobě, nejdřív mi říkáte opakovaně, že nemám žádné argumenty a pak mi říkáte, že mi došly.. jste zmaten, jak ti dva vakcinologové, jeden říká jak bude ta chřipka současně s kovidem kosit lidi a druhý říká, že je to nepravděpodobné, podobnost čistě náhodná, nebo to způsobilo vyděšení z virózy?

42
# 14.10.2021, 18:48

Sorry já už nemám sílu vám na to odpovídat. Je to jako se bavit s 5 letými dětmi :D

palma
Ano, skutečně je těžko předvídatelné co se bude dít když se sejde chřipka a covid. Nikdy předtím se to nestalo. Tak vědci diskutují různé scénáře. Zkuste zavolat do nějakého ezo pořadu, nějaká čarodějnice vám to řekne se 100% jistotou z karet :/ Nebo volejte panu Volnému, řekne vám, že ani jedno neexistuje, způsobuje to chemtrails v rámci tajného programu vyhladit populaci..

Pokud byste uměl číst a uměl porozumět psanému textu tak zjistíte, že oba články přichází s totožnou informací. Souběh chřipky a covidu v jedinci je málo pravděpodobný a pokud takový nastane, může to být pro toho jedince problém.. já nevím. Mám vás už i učit číst? Vždyť se to píše v obou článcích..

379
# 14.10.2021, 18:53

palma
Máte to na střídačku..
Teď vám došly, předtím jste neměl žádné..
Tyhle dvě stádia se vám střídají.. den co den, týden co týden..a tak dál...
Výsledkem je setrvalý stav blábolení čehosi, čemu charlie vesele tleská, občas ještě jedna paní učitelka..
Ty vaše námluvy s charliem jsou roztomilé..
Kosmonauti :D

386
# 14.10.2021, 19:00

swan1
No, vy a Mike, jste ne kosmonauti, vy jste taikonauti, jak hezky se střídáte, jeden skončí, druhej začne, nezapomeňte si psát přesčasy, aby vám je elfové proplatily, založte si neziskovku, určitě uspějete, tu úroveň už máte, to vaše gender manželství je boží..:cool:

386
# 14.10.2021, 19:07

Mike11
Proč čarodějnice, myslel jsem, že vámi opěvovaní vědci vědí, vždyť věděli, že virus očkovaní šířit nebudou, no potom to poopravili, že násobně méně, no nakonec vlastně stejně, vždyť věděli, že dvakrát a tečka, teda třikrát, no teď už radši neříkají kolikrát a tečka, ale věřit jim prý máme, podle vás slepě. Když se tu, a opakuji, kdokoli, jen opovážil o něčem z toho co jste tu snesly, zapochybovat, okamžitě jste bručely jak masařky nad exkrementem, protože tím, že se někdo opovážil oponovat, se ve vašich očích takovým útvarem stal.. se divím, že si tím sajratem špiníte své vypulírované boty..:cool:

379
# 14.10.2021, 19:37

palma
Nemá smysl házet sviním perly, neb je vždy zabalí sajrajty z vybraných informačních žump a v poslední době už i vlastní, ryzí lží..
Vy i charlie jste už klesli pod úroveň Sputniků..:zz:
Mike má s vámi neskutečnou argumentační trpělivost, ale i další tady...
Mě už to nebaví..
Pápá

273
# 14.10.2021, 19:39

charlie
Ale kdepak, viníci jsou tady u nás, když si necháte vládnout odpad, tak vám toho moc pro zemi nevyjedná, Green Deal se tady někomu jen hodil na svalování viny, prokoukne každej:
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/moskva-brusel-n...

273
# 15.10.2021, 11:08

palma
Přitom by stačilo spojit příspěvěk na nárůst cen energií s očkováním, kde dostanete na tohle poukaz, jednoduché a pro důchodce zcela čitelné.

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.