Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Většinou bez deště a hlavně na severovýchodě i polojasno

Diskuse o počasí Koronavirus intenzivně zasahuje oblasti s výrazným znečištěním ovzduší

387
# 01.08.2021, 12:58

Mike11
Hm, a proč je na pribalovem letáku, ze se po očkováni nedoporučuje následně v období dvou měsíců otěhotnět? Plus ty další poznámky o těhotných....Měli by to teda proskrtat..:!!: https://www.nemjbc.cz/filemanager/files/1199016.pd.... A co to je za zdroj... novinky a kde mate porovnání kolik těhotných rodí císařem normálně, vzhledem k populaci, a vývoj těhotenství v jednotlivých měsících, a vyjádření odborné, nějakého profesora, a bůh ví jestli ta čísla jsou pravdivá, dolozte studii... zkratka dolozte a zdokladujte vše, co chcete po jiných..;-). A proockovany Izrael taky hezky jede 2600 za den, takovejch ockovanejch a tolik nové nakazenejch... to chce aspoň dvakrát přeočkování a za šest měsíců znova, ať žije bratrstvo svaté jehly. !!!

42
# 01.08.2021, 14:43

palma
Mezitím co píšete další dezinformační bláboly, realita je taková že v UK umřelo na covid několik stovek neočkovaných těhotných žen i s dítětem. Přečetli si na netu třeba váš komentář. Gratulka. Dobrá práce. Pokračujte..

42
# 01.08.2021, 14:49

https://www.gov.uk/government/publications/covid-1...

The Joint Committee on Vaccination and Immunisation (JCVI) has advised that pregnant women should be offered COVID-19 vaccines at the same time as people of the same age or risk group. In the USA, around 90,000 pregnant women have been vaccinated mainly with Pfizer and Moderna vaccines and no safety concerns have been identified.

Pregnant women with COVID-19 have a higher risk of intensive care admission than women of the same age who are not pregnant. Women with COVID-19 disease are also 2 to 3 times more likely to have their babies early than women without COVID-19.

Pregnant women with underlying clinical conditions are at even higher risk of suffering serious complications from COVID-19.

There is no need to avoid pregnancy after COVID-19 vaccination. There is no evidence that COVID-19 vaccines have any effect on fertility or your chances of becoming pregnant.

387
# 01.08.2021, 17:20

Mike11
Ale copak, vadí vám vás vlastní styl argumentace? Kde je to porovnání, a můj komentář je ovlivní asi stejně, jako ten vás, a proč je pořad v pribalaku k vakcíne je to varování, někde to umaznou, jinde je to pro jistotu nechany, stačí, ze si to přečtou, už se velmi blizite ativistům, co popírají ze muž je muž a žena je žena, pokud já jsem dezinformator, pak vy jste fanatik, takže ve finále jsme má tom asi tak stejně.

42
# 01.08.2021, 17:28

palma
Myslíte to vaše pdfko z roku 2020? Klinicke testy se nedelaly na tehotnych. Uz je rok 2021 a studie o bezpecnosti jsou davno hotove.
Pro informaci, tehotne se v UK ockuji pfizerem a modernou. Takze jste mimo jako vzdy.
Ale jde videt jaky mate v hlave zmatek v informacich. Proto o tom rozhoduji odbornici (diky bohu vy ne), kteri oboru rozumi a neporovnavaji jen vety a cisla nekde z netu.

42
# 01.08.2021, 17:54

palma
není to oficiální stanovisko WHO, CDC. Pro některé těhotné to u vás znamená neočkujte se nikdo. Přitom realita je taková, že u 99.999% těhotných je to naprosto OK a větší hrozbu představuje prodělání covidu.

Mimochodem u antivaxerů taky kšeftíky jedou, největší osobnosti z této komunity jsou tak skálopevní za svými názory, že klidně za prachy otočí o 180 stupňů. https://www.seznamzpravy.cz/clanek/hlavni-odpurce-...

Následně jejich vyprodukované informace šíří po internetu lidi jako Charlie, Palma, Lištička (a další jsem v této diskuzi nezaznamenal, jelikož je to ta nejhlasitější minorita)

Mezi další hlasité odpůrce očkování jsou typicky podnikatelé, kteří prodávají "alternativní medícnu", rozumějte bezcenné doplňky stravy, kterými vás spasí od zlých farma firem.

No každý si vybere stranu dle svého rozumu.

Není to poprvé, co dezinformace zabíjejí. Stačí si vzpomenout na nástup Hitlera k moci a jeho dezinformace o židech. Jak dokázal zmanipulovat celý národ a následně udělat největší genocidu v dějinách lidstva.

387
# 01.08.2021, 18:04

Mike11
Jste ten poslední odkaz nečetl, je tam, ze 75 až 90% těhotných není nikterak ohroženo, ale vy fanaticky říkáte...očkovat a taky je tam jak a kdy očkovat, ale co, to vy vždy obejdete, jako tuším predevcirem... v Anglii nedoporučuji očkovat do 18 let, protože to nabourava dobrou přirozenou imunitu, čímž se ztrácí benefit vakcíny, to se vám nehodilo do krámu, tak jste to obešel.Jste v diskusím poctivej jak .....

42
# 01.08.2021, 18:10

palma
Aha, takže ty těhotné co umírají v UK měli poslechnout vás a nenaočkovat se, protože nejsou dostatečně ohrožené?
Gratuluji, právě jste je popravil.

Nic se nepíše o tom, že se 75% nemá nebo nesmí očkovat. Vy jste typický dezinformátor, který vezme pravou informaci a otočí ji o 180 stupňů, tak aby se mu hodila do krámu.

Následně kvůli tomu umírají lidé.

A očkování pod 18 let sem nepleťte, stanovisko UK je momentálně jaké je. To neznamená že by se tím měl řídit celý svět.

387
# 01.08.2021, 18:15

Mike11
Kde jsem napsal, ze se nemají očkovat? Jste nejen fanatik, ale i lhář, ukažte, kde říkám, tedy píšu, ze se nemají očkovat.. a co ti do těch 18 ti let?

42
# 01.08.2021, 18:17

palma
V tom případě je informační hodnota vašeho komentáře nulová.

387
# 01.08.2021, 18:29

Mike11
Koukám, ze jsem měl s tím lhaním pravdu...psal jsem, ze 75 až 90% není ohroženo a ze je tam jak postupovat u toho zbytku, nepsal jsem neockovat, každý mozkem obdařeny pochopi ze očkovat by se měly ty těhotné které jsou ohrožené, ze jste to nepochopil mne nepřekvapuje.

42
# 01.08.2021, 18:32

palma
Takže souhlasíte, že většinu naočkovat?
Si dost protiřečíte.
Na jednu stranu se tu rozčilujete, že chci téměř všechny naočkovat, na druhou stranu chcete to samé. :!!:

V tom článku není ani slovo o tom, že by se těhotné neměli očkovat. Jen doporučení, kdy je nejvhodnější doba (ne že nesmí nebo neměli dřív).

„Každopádně doporučuji očkování, pokud mají možnost, podstoupit co nejdříve. Rozhodně je lepší mít jeden či dva dny nějaký případný vedlejší účinek než mít trvalé následky. Navíc zvláště v prvních třech měsících těhotenství je nebezpečné každé horečnaté virové onemocnění, například i chřipka. Bývá zde vyšší riziko potratu,“ vysvětlil pro iDNES.cz Turčan.
Zdroj: https://www.idnes.cz/onadnes/zdravi/ockovani-proti-covidu-19-tehotne-a-kojici-zeny-koronavirus-vakcina.A210601_113824_zdravi_pet


Nebo teda chcete vyseparovat 10-25% ohrožených, ty naočkovat a když vám pak zemře několik stovek žen z té druhé skupiny (to může být ta odchylka 10% kterou uvádíte) Tak řeknete, smůla. Já myslel, že nejste ohrožené. ?

Super plán, takového odborníka bych fakt chtěl.

387
# 01.08.2021, 19:20

Mike11
Psal jsem, jak postupovat u toho ohroženého zbytku žen.. zbytek je mezi 25% až 10%...u těch ostatních bývá průběh mírný, je to tam napsané.takze očkovat dle toho je do 25%, pokud patří mezi rizikové. Čemu jste nerozuměl...jo a co ty do 18 let. Očkovat a potlačit tak přirozenou imunitu, či neockovat jak radi odborníci v Anglii. Fakt mne baví, jak neumíte číst a pochopit psany text...

42
# 01.08.2021, 19:26

palma
Takže teda budete separovat těhotné do "25%", budete doufat že jste vybral ty správně ohrožené a zbytek necháte promořit, zemřít, potratit, poškodit jim zdraví? Řeknete jim smůla, nevybral jsem vás. Teď už se nenaočkujete, neboť jste mrtvá.

Kde se píše, že se doporučuje očkovat pouze 25%? Nikde. V tom článku to doslova a do písmene nikde není. Opět jako správný dezinformátor obracíte informace o 180 stupňů.

Jo ve vedení státu by mohli být větší šílenci.

42
# 01.08.2021, 19:37

palma
Tohle máte hned pod tím 75-90%

Dvě ženy měly velmi těžký průběh, přičemž ani jedna z nich nepatřila do rizikové kategorie.
Zdroj: https://www.idnes.cz/onadnes/zdravi/ockovani-proti-covidu-19-tehotne-a-kojici-zeny-koronavirus-vakcina.A210601_113824_zdravi_pet


Řekněte těm dvěma, smůla, já myslel že nejste ohrožené, proto jsem vám nedoporučil očkování?

Samozřejmě že se doporučuje očkování téměř všem, nikoliv 25% neboť nejde říct, kdo konkrétně patří či nepatří k rizikovým. Ale vy nás tu jen trollíte.

387
# 01.08.2021, 19:58

Hmm a kolik jich zemře i kdyz budou ockovane? Kolik je účinnost vakcíny? Ano řeknete vy, měli smůlu protože u nich vakcína neucinkovala, zemřely by s ockovanim nebo ne, když odborníci ani nevědí, jaká výše protilátek je účinná a jaká už ne? Těším se na soud co jim dal u nás za úkol tu hranici stanovit...:), to bude vykricovani, protože i někteří očkováni mají enormně nízké hladiny...jen tak na okraj, ani jeden z nás neví v jakem stavu přišli do nemocnice, je to třeba jak s chřipkou, někdo ji přechodi a pohoda, druhy to neda, těhotenství je osidne, a dneska rizikové tuším pro 25% populacemi žen...

77
# 01.08.2021, 20:07

Mike11
Tak co LHÁŘI, už máš výsledky vyšetřování kdo nakazil sportovce?
Tahat do této diskuze Hitlera, házet na nás smrt lidí, kteří umřeli díky nově nastavenému zpusobu vyšetřování, léčení, operací je od tebe nebetyčná drzost a prasárna.
Kdo s kým manipuluje, o tom by se dalo polemizovat a myslím, že velmi brzy to bude pro jednu skupinu ošklivé probuzení.
P.S. Doufám, že máš nainstalovanou Tečku, jestli takto mluvíš se svým okolím, jako se prezentuješ tady, tak brzy tu tečku od někoho vyfasuješ.

42
# 01.08.2021, 20:17

charlie
Je to smutné, ale je to tak.
Tečku nainstalovanou mám a mohu dělat vše co před rokem 2020. Doporučuji

42
# 01.08.2021, 20:20

palma
Vy a vaše protilátky :D V první řadě je třeba říct, že po očkování vzniká imunita v kostní dřeni. Pokud chcete zjistit její účinnost, musíte odebírat kostní dřeň. Uděláte to všem těhotným a na základě toho.. uff.
Raději nedělejte nic.

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.