Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Proměnlivé počasí s přeháňkami, v noci na zítřek naposledy mráz

Diskuse o počasí Tlaková výše přinese ustálené počasí

F4
Avatar
109
# 21.03.2019, 13:08

Zase jedna výše rozlezlá po celé Evropě krátkodobě narušená "frontou beze srážek" a monotónní slunce, snad se to změní na proměnlivo. Nechci repete loňska.

63
# 22.03.2019, 06:43

Tak dnes +2 opět jasno, odpoledne už bude asi horko. Na déšť to vypadá mooožná až pondělí,úterý,ale to kdo ví jestli je to daleko ještě :)
Jinak tady už kvete všechno, zlatý déšt,sněženky-bledule tu už máme dlouho, to samé krokusy ty už snad 3týdny:D začínají se zelenat i keře..

386
# 22.03.2019, 09:33

Lucina
Jo jo, příští týden navíc od středy vypadá na náběh "květnového" počasí, uvidíme.. Přidávám se s těma rostlinkama, pažitku už mám tak 15 cm, růže už taky vyrazily, kamčatská borůvka je v plném květu, yucca co nakvetla už někdy na konci ledna má půlmetrový stvol a meruňky čekám že vykvetou teď o víkendu, tak jen aby nebyly nějaké velké mrazy, nicméně ochranu na zábaly plus přenosné skleníky mám v pohotovosti...:cool:

63
# 22.03.2019, 09:39

palma
Tak mě počasí jaké bylo včera kolem 12 vyhovuje, je březen takže nechci žádné teploty 20atd, protože se bojím aby to nebylo stejné jako loňský rok. Sucho, sucho, vedro vedro, slunko pořád..bleeee
Myslím,že přízemní mrazíky ještě asi budou, uvidíme

F4
Avatar
109
# 22.03.2019, 13:12

Lucina
No když vidím ten tragický výhled, tak je mi na blití. Úplně jako loni, už se to zase zacykluje, kdy přes týden je zataženo a samozřejmě jako vždy na víkend vedro a slunce. Pro Boha, snad se to změní.

# 22.03.2019, 20:48

S vysokými teplotami v závěru března (14 až 19 stup. Celsia) bude anticyklóna slábnout, pokud ale začátkem dubna přejde výraznější studená fronta, tak bude anticyklonální počasí asi pokračovat... Ale nic z toho není jisté, zítra mohou modely vypdat úplně jinak.

63
# 25.03.2019, 06:31

Tak u nás celý víkend pařilo slunce bohužel. Teploty hodně vysoko. Dnes nad ránem pár kapek spadlo, ani chodníky nejsou mokré :) Bohužel vyhlídky na déšť dobré nejsou. Teploty kolem 10 mi přijdou normální a vyhovující zatím ;)

5
# 01.04.2019, 10:05

Od 19.3., od mého posledního příspěvku zde, do dnes u nás spadlo 0,6 mm. Tedy srážkové výhledy, které konstantně během posledních několika týdnů vždy ukazovaly srážky za cca 5-6 dnů od daného dne o sumě 3-5 mm nevyšly a srážky se i nadále odsouvají. Jen ty teploty vyjdou vždycky, respektive je ještě o něco tepleji.

# 01.04.2019, 12:50

Hlavně ať TV přinese teplejší počasí, než bylo o víkendu. Jen co zalezlo slunce hned to bylo poznat. Chtělo by to už minimálně +23 ať nežeru :-)))))) :slunce::slunce::slunce: Dneska krásně slunečno, ale zima jak v Rusku. :vitr: bude líp. :D

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.