Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Od jihovýchodu postupně srážky, někde i zabouří

Diskuse o počasí Orkán v Česku aneb Emma, nejsilnější od Kyrilla

Anonymní
Avatar
# 03.03.2008, 20:47

dobrmanek
Diki...ahoj...;-)

Anonymní
Avatar
# 03.03.2008, 22:52

Ahojte ako sa máte to je tvoj web o počasí ten smeteo.cz myslím teba Dobrmánek a ahoj Jany máš super web koľko máš rokov ja mám 16 rokov zatial sa len v meteorologii zaškoľujem takže moje predpovede sú s časti odkázané na zdroje oficiálnych meteorologov počasie konkrétnejšie monitorujem od zimy 2005/2006 ta má fascinovala takže to je môj dôvod prečo sa tím zaoberám čakám ako čert na vzkriesenie kedy sa taká zima ešte zopakuje tak som rád ak sa vám páči aj môj blog pôvodný názov bol meteoexpres ale zabudol som prístupové heslo.Takže môj nový blog je:http://blogy.in-pocasi.eu/hujintao/ Tak dúfam že sa vám aspoň trochu páči.Zatial srdečne vás tu pozdravujem a dobrú noc:)!

Anonymní
Avatar
# 04.03.2008, 18:08

HuJinTao
Dobrmanek je zrejme starsi muz..chovej se slusne;-)

# 05.03.2008, 08:00

smeteo.cz - je opravdu můj web, spustil jsem ho trochu předčasně, ještě na něm proběhne řada změn. je zaměřen především na oblast sev. Moravy a Slezska, ale především vítkovska, kde bydlím. Pokud se týká Předpověď počasí tak ta je z cizího zdroje. Vlastní předpovědi nebudu dělat s aktuální předpovědí jsem spokojen.
Jestli jsem starší muž no nevím :D je mi 27 let a do důchodu se mě ještě nechce.

S pozdravem Zbyněk (mé pravé jméno)

818
# 18.01.2012, 20:31

"Slavíme" 5 let od "Kyrilla". Níže v číslech a popis průběhu, před 5 lety to v tuto dobu tedy pěkně fučelo, vzpomíná asi každý. URL.;-)
No byla poté pěkná spoušť.:(

818
# 18.01.2012, 22:26

Pavell
Moc děkuji, jsem rád, že to jsou i cenné či nové informace - viz také přiložené odkazy.

Proto je samozřejmě slovo "slavíme" v uvozovkách, lépe by znělo si připomínáme. ;-)

Btw. wikipedia zrovna dnes ani nejde. :D

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.