Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Dnes už se objeví srážky a hlavně na západě přechodně chladněji

Diskuse o počasí Teploty opět překonávaly rekordy

# 23.12.2014, 17:11

Dnes k nám zesílil příliv teplejšího vzduchu a na řadě meteorologických stanic teploty opět překročily 10 °C. Zejména na jižní Moravě se šplhaly až na 13 °C.... Více >>

# 23.12.2014, 17:37

Ano, příroda na to teplo reaguje, zpívaj ptáci, rostou sedmikrásky a některým stromům raší pupeny. Kdyby tušili, že za pár dní bude pravděpodobně mrznout, tak by si to asi rozmysleli.

41
# 23.12.2014, 18:24

U nás ve Hřebči na Kladensku bylo skoro 11C a noc byla opět taky teplá, když jsem šel venku, tak dokonce kvetla jedna růže:), fakt bláznivé počasí, škoda, že to ale nevydrží:), já rozhodně zimu nenam rád

86
# 25.12.2014, 16:38

Také na Štědrý den na pár místech padly teplotní rekordy, ale v maximech bylo jen 12 °C, takže spíše to bylo tím, že ty rekordy pro tento den nebyly moc vysoké.

33
# 25.12.2014, 17:00

U mě včera večer vletěla do domu moucha taková ta veliká (masařka) a létala si vesele po domě dokud sem jí "nevyhnal". Tím chci říct že to je celkem síla na konci prosince aby mouchy létali venku. Ty mají být někde zahrabané v teplém hnoji. Ale myslím, že se jim to další dny vymstí. :D

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.