Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Dnes přeháňky hlavně na horách, zítra i jinde

Diskuse o počasí Bouřky 20.9.09

536
# 19.09.2009, 16:11

Zatim to vypadá že se zítra dočkáme po delší odmlce slabších bouřek především na západě a jihozápadě Čech.Podle některých modelů to vypadá nadějně.Udává se i zvýšené Cape,lift index až do - 3.Uvidíme jestli i další podmínky napomůžou k tvorbě bouřek.Další slabší bouřky se můžou objevit již v pondělí opět především na jihozápadě Čech.

116
# 20.09.2009, 15:59

No, nevím nevím. Ještě teď se nevyskytují v západních Čechách přeháňky, natožpak bouřky. Zítra by ojedinělé bouřky mohly být, uvidíme.:) ;-)

# 21.09.2009, 14:52

Tak v Ostravě už s bouřkami nepočítám, až příští sezónu.

19
# 21.09.2009, 15:36

Já už letos taky nečekám bouřky sice nějaká malá se vyskytnout může ale šance s postupujícími dny bude ubývat.

Anonymní
Avatar
# 21.09.2009, 15:54

jj já taky nečekám ale spíše čekám studenou zimu, studenější než 2008/2009 a více srážek. letos u nás těch srážek moc nebylo až na únor kdy spadlo ve formě sněhu tak 120mm

536
# 21.09.2009, 18:02

Zimní pisatel sauron.Dlouho si tu nebyl;-) Téma na bouřky jsem neměl ani zakládat ale ještě v sobotu vypadaly vyhlídky velice dobře.Když už jste u té zimy tak se na ní taky moc těšim hlavně na zasněženou krajinu, která snad bude po celou zimu!:) Minulou zimu sice byla sněhová pokrývka v naší oblasti dlouho ale max do 15cm což byl na naší oblast totální debakl.Třeba v Plzni napadlo více sněhu za určitou dobu než u nás.Sněhové srážky se nám hold vyhýbaly.S bouřkami to bylo o poznání lepší a toto léto jsem si jak se říká zalovil.V sobotu a v neděli jsem si místo bouřek spravil chuť alespoň nafocením snímku západu slunce.Nějaké foto u mne na webu www.fotomrak.websnadno.cz

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.