Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Dnes ještě slunečno a kromě východu často větrno

Diskuse o počasí Dnes v Košiciach bola búrka!

# 03.12.2008, 21:05

3.12.2008 Košické Oľšany/Rozhanovce

1) Opis búrky v okolí Košíc

Dnes ráno, ked som išiel do školy, smerom na juh som spozoroval podozrivé kumulonimby. Včera som pre juh Slovenska búrky aj predpovedal. A aj splnila sa mi predpoved! Ked som vystupoval z autobusu, nadomnou sa zablýsklo a zahrmelo. Padal iba silnejší dážd, našťastie nebolo ani krupobitie ani sneženie ani víchrica!...Viac v článku Dnes v Košiciach bola búrka!: http://www.meteo.estranky.sk/clanky/vyhliadka :blesk: :blesk: :blesk: :blesk: :blesk: :blesk: :blesk: :blesk: :blesk: :) :) :)

19
# 03.12.2008, 21:52

bože ty jsem "udělanej" z každé bouřky bouřka na podzim nebo v zimě je daleko běžnější jev než tornádo v létě v našich končinách:!!:

# 03.12.2008, 22:06

mirko 15 rokov kosicke olsany
Hovorím, ak spozorujes hurikan, pri vystupe z autobusu, tak mi daj vediet, dovtedy mi burky nespominaj, je to nudnéééé,,,:!!: :!!: :!!: :!!: jedno zahrmenie, zablysknutie, nuda!!!!

19
# 04.12.2008, 21:12

mirko 15 rokov kosicke olsany
no toto !!!!! neslýchané asi brzo skolabuju až 6x blesků :D :D :D :D a nefotil třeba jen někdo v tvém okolí?:D :D ale jestli to byly fakt blesky tak to už se fakt nedivím že jsi z toho udělanej:D :D :D

Anonymní
Avatar
# 04.12.2008, 21:52

u nas v presove to asi bolo tak rano som sa zobudila na hrmenie som si myslela ze pokracuje na stavbe domu ale nie isla som na autobus nad slanskymi vrchami som si vsimla mohutne kopovite mracna pomyslela som si zeby burka a asi o 3 sekundy tak zahrmelo ze ma to az pohnalo bolo to tam strasne bielo ale tie kopovite mracna velke potom zacalo mierne prsat burka sa presunula z kosic nad vranov a nastastie presov nezasiahla ale pocas toho co zijem som v decembri burku nezazila a nieto tak blizko az 2 burky s 2-dnovym rozdielom uz mozu prist aj na vianoce to bi bol darcek :-:blesk: :snih: :) :!!: :) ;-)

# 04.12.2008, 22:11

I já jsem už zažil bouřku a to jak v prosinci tak i v lednu,ale byly to spíš takové slabé bouřky se 2 až 3 blesky a 2 zahřměními,tedy nic moc.:blesk: :)

# 05.12.2008, 12:13

zimné búrky nestoja za vela:Down:!!:krem snehovych:snih: :blesk:

# 05.12.2008, 22:24

zimné búrky nestoja za vela:Downkrem snehovych
Jednu takovou sněhovou bouřku jsem zažil letos na jaře 1.března,kdy sněžilo a 2x i zahřmělo.Bylo to dost zajímavé.:blesk: :snih: :D

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.