Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Proměnlivé počasí s přeháňkami, v noci na zítřek naposledy mráz

Diskuse o počasí Na SR je zima a sneh, od soboty sa vyjasni

Anonymní
Avatar
# 15.11.2007, 21:05

Ano. Takmer na celom uzemi SR je zima a sneh...
V najblizsich dnoch /pocas vikendu/ by sa tato snehova pokryvka mohla udrzat aj v nizinach najmä na vychodnom a Strednom Slovensku, pretoze denne teploty sa pocas dna vysplhaju na max. 1C. V noci poriadne prituhne, teploty poklesnu az na -11C.
Cize aj ked sa vyjasni pocas vikendu, neznamena to, ze sa sneh musi aj topit. Prave naopak. Mal by poriadne primrznut.

S pozdravom OLiver.

Anonymní
Avatar
# 15.11.2007, 21:44

len aby do rana napadlo aspon este 5cm !

Anonymní
Avatar
# 16.11.2007, 18:38

V najblizsich dnoch, teda pocas vikendu by sa malo vyjasnit, ale nocne teploty budu od -4 do -12C a denne vystupia tesne nad nulu.
Od pondelka bude pokracovat krasne pocasie, ale pozor - iba na horach, pretoze na ostatnom uzemi bude nizka oblacnost alebo hmla pri ktorej sa moez vytvorit ojedinele mrznuce mrholenie alebo budu pocas celeho dna poletovat snehove vlocky, ale zdoraznujem-len poletovat budu snehove prehanky, ziadne silne a vydaten snezenie.
Takze, ja osobne som rad, ze aspon cez vikend si odpocinieme od zamracenej oblohy a okrem toho, ten sneh co napadal vcera a dnes sa udrzi vdaka nocnym mrazom a nizsim dennym teplotam, i ked sme sa strasne radovali s toho snehu, ktory nam v posledych dnoch robi velku radost.

S pozdravom OLiver.

Anonymní
Avatar
# 16.11.2007, 18:41

Dlhodobá predpoveď počasia, meteorologické správy

Piatok, 16.11.2007

16.11.2007 15:29 Sneh napadol aj v Bratislave, ale....
Vo štvrtok popoludní začalo aj v Bratislave trvale snežiť, ale zrážky nezasiahli celé územie západného Slovenska. Kým na Záhorí a v Bratislave trvale snežilo a hrúbka súvislej snehovej pokrývky dosahovala 3-10 cm, v okrajových východných častiach mesta sa zrážky vôbec nevyskytovali a taktiež zostali bez snehu. Hranica medzi zasneženou a zablatenou jesennou krajinou bola široká mietami len 200 - 500 metrov. Najintenzívnejšie zrážky sa vyskytovali počas noci na Záhorí, kde je aj najviac snehu. Sneh sa udží niekoľko dní, kým sa nezačne otepľovať.

Anonymní
Avatar
# 16.11.2007, 18:42

V nedelu dokonca ocakavame, ze od JV sa postupne zamraci a bude snezit, i ked postupne to moze prejst aj do dazda so snehom.

Anonymní
Avatar
# 16.11.2007, 19:05

Az v nedelu 25.11. sa ma ochladit ma byt zamaracene nizkou oblacnostou alebo hmla a na horach slnecno...krasna idilka....

Anonymní
Avatar
# 29.11.2007, 21:57

hm:snih: :prsi:

Anonymní
Avatar
# 30.11.2007, 13:25

:slunce:konecne bude teplo a bez snehuuuuuuuuuu uz aby sme tu mali stredomorske zimy

Anonymní
Avatar
# 30.11.2007, 16:52

tak chod to talianska lol.tu take zimy aj tak nebudu:)

Anonymní
Avatar
# 30.11.2007, 17:43

:slunce: neboj budu aj minulorocna bola takmer stredomorska takze fandim takym zimam a nejaky lyziari su mi ukradnutí nech tahaju na ladovec do Alp

Anonymní
Avatar
# 30.11.2007, 18:35

ale taka zima ako bola minula je nezdrava zima.neprospieva zdraviu ani prirode ked nemrzne.ved zima musi byt a co mas rad leto?

Anonymní
Avatar
# 30.11.2007, 20:16

ved aj tak hlasaju stale teplo tak podla mna snezenie uz asi nepride:(

Anonymní
Avatar
# 30.11.2007, 22:59

chlapci asi sme uz najvacsie mrazy a sneh tejto zimy odkrutili v novembri ale v marci sa este uvidi:!!:

Anonymní
Avatar
# 30.11.2007, 23:01

no ked bude mat niekto z vas stavebnu firmu tak uvidime ci budete cakat tuzobne sneh ono to je aj o starostiach a kolko ludi to dnesne snezenie na cestach zabilo???

Anonymní
Avatar
# 01.12.2007, 11:00

maju jazdit pozorne a hlavne zo zim.pneumatikami a ked treba aj s retazami. a zabija sa aj ked nie je sneh.dnes su vodici taki spr**ti...

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.