Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Proměnlivé počasí s přeháňkami, v noci na zítřek naposledy mráz

Diskuse o počasí Bouřky 16. - 17.9.2020

# 17.09.2020, 08:49

A zase dokola Praha a lokální bouřka. V Praze je tak zalito, že Radotín má 0mm a dalších 10 stanic má do 1mm :D . My jsme pochopitelně taky na nule, respektive na 1mm za celé září, 3 tropické dny a nespočet hodin slunečního svitu.

Pokud někomu takovéto počasí přijde v pořádku nebo se mu snad dokonce líbí, doporučuji se přestěhovat někam do centrálního Španělska. Opravdu mám pocit, že kdyby se počasí mělo řídit většinou v této diskuzi, tak by mělo 350 dnů v roce svítit slunce a být 25+. Tohle není normální a nepatří to sem.

Na příští týden "překvapivě" už opět 28, takže my na nejteplejších lokacích si budeme téměř v říjnu počítat další tropické dny.

17
# 17.09.2020, 11:04

Uz by se to mohlo protrhat. To mliko na obloze, mi nedela dobre. :slunce: popojdi jeste malicko :)

F4
Avatar
109
# 17.09.2020, 18:16

vojta-černošice
Je troufalé toto říkat, ale jsem rád, že jste to zmínil. Další člověk do party bez růžových brýlí.

godlike
Jasně, že 4-5 mm je při této situaci nic. Jde ale o princip, kdy nemělo být nic a centrum Prahy zase schytal chcanec. První vlaštovky naděje přilétly už dnes, protože sice pražilo opět po většinu dne (x denní šňůra celodenního slunce tak přerušena nebyla) ale teploty už jsou mnohem lepší a odpovídající konci 2. zářijové dekády. Navíc se tam na příští čtvrtek vrátil Atlantik, aspoň na chvíli. Bohužel, ani to moc srážek nepřinese.

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.