Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Historické vedro, večer na severozápadě první velmi silné bouřky

Diskuse o počasí U Ostravy vyhlášen III.SPA !

# 25.07.2008, 20:06

povodne
Dokonce u Ostravy,hlavně aby to u mě v Praze nebylo.

Anonymní
Avatar
# 25.07.2008, 20:14

Na severní Moravě to vytopilo několik sklepů.

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.