Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Více oblačnosti ale ještě poměrně teplo, hlavně na západě i přeháňky a bouřky

Diskuse o počasí Moravu zasáhnou silné deště,varují meteorologové

# 23.07.2008, 11:02

Pro severní Moravu platí nebezpečí - zasáhnou ji silné deště,na horách může spadnout 40 až 60 mm srážek.Upozornění platí pro Olomoucký a Moravskoslezský kraj,podívejte se na www.meteoalarm.eu.

# 23.07.2008, 11:09

pocasi v praze
Tady už dost prší od 8 hodin od rána a má pršet do večera.;-) :) :oblak: :prsi: :prsi:

# 23.07.2008, 11:12

pocasi v dubnanech
ale to neplatí pro Jihomoravský kraj.Bydlíš na jižní Moravě to platí pro ty kraje ode dneška a zítra.ČHMÚ pro tyto kraje vydali 2.SPA našel jsem to ve zprávách

# 23.07.2008, 11:15

napsáno:Silný trvalý déšt
vysoký stupen nebezpečí:)tam jsem byl.

Anonymní
Avatar
# 23.07.2008, 11:15

pocasi v praze
Prosím tě kolik ti je? 5 let? Píšeš hrozně. Za tečkou se dělá mezera! Víš co je vůbec 2. SPA ? Pokud ne, tak o tom nemluv nebo se nejdřív zeptej. Nikde nic takového neplatí - akorát mateš lidi. Že pro nějaký kraj neplatí upozornění neznamená, že tam nebude pršet.

# 23.07.2008, 11:16

pocasi v praze
To vím že to neplatí pro jižní Moravu,ale chtěl jsem říct že dost prší i tady a teď se roufoukal i severní vítr.To upozornění platí pro severní Moravu.:prsi: :prsi: :)

# 23.07.2008, 11:19

Dzoz
je mi 30 a kolik tobě!!!!!!!!!!!!!!!
pocasi v dubnanech
severní vítr se u vás rozfoukal to vím,ale prší to taky.

Anonymní
Avatar
# 23.07.2008, 11:25

pocasi v praze
ty a 30 let. Pche

Ty píšeš: vím,ale prší to taky.
Normální člověk napíše: vím, ale prší tady taky.

Ty píšeš: vysoký stupen nebezpečí tam jsem byl.
Co to je za větu - nemá hlavu ani patu.

Nauč se tedy psát, navštěvuj nějaké kurzy.

Anonymní
Avatar
# 23.07.2008, 12:20

A u nás na Lašsku se říká,že rube jak prasca............

# 23.07.2008, 12:21

Ahojte ako je u vás Jurko z Dubnian a obyvateľ mesta Praha dobre a asi ani pokojne aspoň nikde tu teraz na Slovensku nie je duní teda fučí tu silný vietor alebo víchor a teplota sa len pozvoľna zvyšuje teraz je tu +11.8 st celzia najnižšia teplota cez deň alebo počas dňa bola o 5:30 ráno a to +10.4 st a tlak sa zvýšil pred asi hodinkou z 1003 hPa o asi 1 hPa na 1004 hPa ale akosi sa tu napriek tej oblačnosti nechce viac teda výdatnejšie rozpršať neviem stále len tak vo forme prehánok alebo slabého a nevýrazného dažda tak prehánkovo a slabo najviac napršalo včera a dnes ráno a to do 8 mm vietor vanie do rýchlosti 45 km za hodinu v nárazoch a to severných smerov teraz je zamračené hlbokou frontálnou oblačnosťou a na pocit je už sa opakujem veľmi chladno takže na horách pri tej víchrici by som nechcel byť prítomný v jej teréne a okolí kde je sila vetra za hodinu až 22 m/s a celý deň aj na nich prší na celom území SR nie je miesta teda nie je žiadna met. stanica na ktorej by dnes nepršalo len u nás je to z daždom dnes bieda :) no uvidíme čo bude a teda čo hádam prinesie druhá polovica dňa môhlo by aspoň do 15 až 20 mm spadnúť u mňa v DK na mojej záhrade a dvore spadnúť nie ved nechcem až tak veľa čo??? :( A Jurko pod na mail pretože som ti tam poslal už včera neskoro v noci email správu zase ako obvykle dlhšiu správu dobre ahojte všetci. A ked sa počasie u nás ešte prípadne zhorší tak vám dám včas vedieť tak čaute!!!

536
# 23.07.2008, 12:26

Doz
Souhlasím s Tebou,někdy to nemá hlavu ani patu.

# 23.07.2008, 14:06

Doz

Ty tady nepíšeš počasí v tomhle tématu asi to musím zavřít

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.