Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Proměnlivé počasí s přeháňkami, v noci na zítřek naposledy mráz

Diskuse o počasí Pozor, extrémne vysoké teploty a búrky

# 29.06.2008, 21:48

mirko 14 rokov kosicke olsany
No to byla opravdu "velká sranda" když tu řádila vichřice a blýskalo se téměř nepřetržitě.K vám do Košic to nedošlo?;-) :blesk:

# 29.06.2008, 22:19

mirko 14 rokov kosicke olsany
To buď rád že to k vám nedošlo,protože ty bouřky nadělaly i vetší škody a vám se ty vyhlo.:oblak: :)

# 29.06.2008, 22:20

pocasi v dubnanech
Sranda to urcite nie je, ale zazit by so mto chcel, i ked cez prazdniny sa onedlho chystam 5.7. do Humenneho kde mame rodinny dom a pivnicu a vytopilo by nas, takze radsej len nejaku burku so silnym vetrom!!!:)

# 29.06.2008, 22:21

pocasi v dubnanech
a ja se velice zlobim, lebo ja sem te bpurky chtel zažit:( :( a som to nezažil, tak mi je do plaču, ja aspon by som se spametal:blesk: :blesk:

# 29.06.2008, 22:24

mirko 14 rokov kosicke olsany
Neboj ještě určitě něco zažiješ.Léto teprve začalo a do konce září se podobných bouřek jaká byla u nás vyskytne ještě hromada až se nám to nebude líbit.Snad jsem tě trochu potěšil?:D :)

# 29.06.2008, 22:28

pocasi v dubnanech
Jo, ja iba kvoli temu, lebo ja se:blesk: bojím, a nevím co by sem cez tu :blesk: robil

# 29.06.2008, 22:34

mirko 14 rokov kosicke olsany
Když jsem byl menší tak jsem se taky moc bál bouřek.Jakmile poprvé zahřmělo tak jsem se běžel schovat domů a nikdo mě nedostal ven až ta bouřka skončila teprve jsem vylezl.Ale od roku 1994 kdy jsem začal více pozorovat počasí tak mě naši doslova vytahli ven abych se podíval na bouřku a já jsem zjistil že to není nic hrozného a té doby se bouřek nebojím a když je tak bouřka menší intenzity tak vylezu ven do bouřky a pozoruju ji venku.:blesk: :) :)

# 29.06.2008, 22:38

pocasi v dubnanech
Dík, aspon se nebusim bat, takze bourek se nebudem bat do konce zivota, inac ten blesk, ktery blisko mne udrel, tak od vtedy som se bojim bourek az do ted a lecil som se na psychologii, dokonca i na psychiatrii!!!

# 29.06.2008, 22:44

Já se naštěstí neléčil nikde!Prostě to šlo tehdy samo a další bouřky mě naopak přitahovaly a přitahují mě dodnes,vždycky když jsou bouřky hlášené tak se na ně moc těším.Protože je to pěkná podívaná na ty blesky.Tu a tam se může stát že to uhodí velmi blízko.Mě se to stalo už 3 za život že blesk uhodil asi 50m ode mě a to jsem měl vždy nahnáno.Když je hodně velká bouře jako ta středeční tak jsem v bezpečí domova a dívám se na to z okna.:blesk: :)mirko 14 rokov kosicke olsany

# 29.06.2008, 22:48

pocasi v dubnanech
Ja jsem na Cesko nezapomnel, cele té silné bourky sem na webkamery koukal a byla katastrofálni houlava a cesko si vazim jako "muj rodny kraj", je to mojim serdcem a velice rad od cechu sledujem počasí, len nevyhoda u vas je, že mate velice silne :blesk: :!!: :!!: :!!: :!!: :blesk: :slunce:

# 29.06.2008, 22:53

Nomirko 14 rokov kosicke olsany
to jo bouřky jsou tady i dost silné,ale u vás na Slovensku hlavně na tom východním Slovensku zase moc prší,že?To tam prší i za nás kdy je tady dlouhotrvající sucho.:) :oblak:

# 29.06.2008, 22:57

Umirko 14 rokov kosicke olsany
:prsi: ;-) nás zas naopak jindy pršívalo mnhem víc než dnes,poslední 3 roky je těch srážek nijak míň a omezují se na ty přeháňky a bouřky.Dříve to bývaly trvalé několik dní trvající deště.:prsi:

# 29.06.2008, 23:00

pocasi v dubnanech
A jak je ted v dubnanech? Tu je jasno a teplo/asi 23stupne/

# 29.06.2008, 23:01

Zítra mají k nám dojít bouřky s deštěm tak uvidíme co z toho bude.Zatím dobrou noc.;-) :)

# 29.06.2008, 23:02

mirko 14 rokov kosicke olsany
Ještě jeden dodatek je skoro jasno a teplo 22°C.Bezvětří.Teď už opravdu jdu spát.Ozvu se zase zítra.;-) :blesk:

# 20.07.2008, 20:52

Praha-Černý Most 20:52 polojasno 21 st.

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.