Nic Nic Nic .... furt tu nic nepadá. A když něco spadne tak to je tak malé poprchávání že je sucho dál. No, dnes dopoledne to samý ... Ted' se do toho ochladilo takže je k tomu navíc ještě kosa jako blázen (+8°C) opravdu moc hezký.
Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.