Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Lokálně opět přeháňky nebo bouřky, výjimečně s přívalovými srážkami nebo i kroupami

Diskuse o počasí Bouřky 12.5.2011

157
# 12.05.2011, 16:19

a k tématu začíná tu pršet ale bouřka žádná ...

182
# 12.05.2011, 17:13

Kde sou či byly ty kroupy jak všude hlásají a varují? :) Pražáci to pořád hlásí na Kissu :D U nás teda nebyly ba ani nebudou ... dnes už konec. ;-) Ted' sice ještě pochoduje jedna fronta, ale ta nemá blesky vůbec ... pochybuji že by tam byly kroupy. :) u nás končí a nic nebylo. Opět trošku zapršelo na tu vyschlou půdu, což je velmi velmi dobře :)

Nějaká pěkná frontička nás má navštívit kolem půlnoci ze Soboty na Neděli, no jsem zvědav :) Do té doby nic.

182
# 12.05.2011, 17:49

Pěkný ;-)

117
# 12.05.2011, 18:35

Dneska to bylo na bouřky a blesky velmi slabý kromě deště a to,jak kde.
Já jsem to očekával,jelikož ráno byly srážky i na jihu čech,takže ovzduší nebylo natolik zahřaté,to je právě chyba!

# 12.05.2011, 21:32

Také pozoruji zvýšenou bouřkovou aktivitu, žiji v Litvínově, takže v případě bouřky budu hlásit, jaký je stav. :blesk:

72
# 12.05.2011, 21:33

Pavell
Ano Srážky poslední dobou začly na Moravě sílit no bouřky už bych tady na východě moc nečekal ale aspon ty záře ze západu možná pujdou nějaké vidět uvidíme každopádně určitě sprchne a to je důležité protože stále zažíváme sucho i po nedávných deštích a sněžení které byly na počasí dost překvapivé skoro nikdo to nečekal i já jsem byl osobně velmi překvapen ikdyž právě dnes je jméno jednoho ze zmrzlých Pánkrác a zítra Bonifác Ledoví muži nám přinesli nakonec letní teploty zde bylo maximum + 26°C :slunce:

116
# 13.05.2011, 06:31

Tak v Brně se bouřka nakonec nevyskytla, jen o něco silněji sprchlo v první půlce noci. Bohužel byl zablokován ČHMÚ, takže jsem nemohl zjistit více informací. Další šance je v sobotu, ale malá. Večer totiž dojde fronta do Čech.

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.