Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Hlavně v severozápadní polovině území občasný déšť, odpoledne na východě ojediněle bouřky

Diskuse o počasí Velmi silné bouřky 15 . a 16. srpna 2010

2
# 16.08.2010, 11:57

Na Slovensku to vyzerá zase zaujímavo, búrky sa už ženú do Prievidze a Handlovej, kde včera spôsobili obrovské škody....

2
# 16.08.2010, 18:21

Mohutné búrky prechádzajú celým Slovenskom, majú to namierené ďalej na SV/V, radar SHMÚ

818
# 16.08.2010, 19:11

Na Slovensku pěkné :blesk:. Něco je vždy vidět i na českém radaru. Bouřky byly v ČR odpoledne převážně na východě území. Zde opět jen bouřilo beze srážek. Vše šlo kolem k SV až východu.:!!:

117
# 16.08.2010, 19:30

Ty jo na Slovensku maji pekne patalie a to pomalu cely tyden.Fronty na CR se nejak pomalu vzdy zalekl,kdyby byla cedule Zakaz vstupu na CR:D,vetsinou celem tydnu nas okrajem zasahl.

157
# 16.08.2010, 21:49

nám se bouřky včera i dnes úplně vyhly včera nás míjely západně byla blýskavice dnes byly zase spíše na východě u nás akorát spadlo pár kapek včera i dneska úhrn nem :D, zato je tu po oba dny krásné letní slunečné počasí :slunce: :) :cool:

# 17.01.2011, 13:48

Pavell
výsledky srážek a síly větru znáte ze své meteorlogické stanice (připojené k internetu)? Já si chci nějakou podobnou pořídit, ale jeden můj známý :D jako prostě taky meteorolog mi říkal, že je to zbytečné. :) Poraďte prosím :)

# 17.01.2011, 13:58

Z tohoto dne 15.8.2010 mám natočeny krátké videa, protože u nás zde na Moravě (Zlínský kraj v Holešově) to nemělo ani cenu natáčet. Byl jsem vzhůru už kolem 3:30 hodin, kdy už bylo normálně světlo a slyšel jsem příchod bouřky, šel jsem proto ven natáčet mračka, ze kterých se minimálně blýskalo a hřmělo! Poté jen silně pršelo delší dobu, ale nijak extrémní bouřka to nebyla, spíše přeháňka s vydatnějším deštěm! Kdo chce video vidět, ať se o něj přihlásí, ale na internet ho nemá cenu dávat :).

Opravdu doufám, že v roce 2011 (tento rok) bude co nejvíce bouří a budou něčím vyjímečné a silné! :)

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.