Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Většinou bez deště a hlavně na severovýchodě i polojasno

Diskuse o počasí Bouřky 26.5. - sledujeme on-line

0
# 26.05.2009, 16:36

Prosím prosím jak to bude s bouřkou v Mladé Boleslavi a pokud...tak kdy asi dorazí.moc děkujiii za odpověď:)

25
# 26.05.2009, 16:50

ja by som sa chcel opytat, ako to bude vyzerat na západnom SK, ze aká intenzita búrok sa ocakavá napr. pre Piestany, a kadial sa predpokladá, že pôjde jadro burky, za približný čas by som bol tiež vdačny i ked mala by príst asi okolo tretej... a mali by trvatasi aj po cely den, s prestavkami :)
vopred dakujem za odpoved

Anonymní
Avatar
# 26.05.2009, 16:59

prosim kedy dorazai tie bouzky na slovensko konkretne žilina -bytčica

Anonymní
Avatar
# 26.05.2009, 17:09

tědka vidím že jsem docela intenzivní bouřky na jihozápadě a přijdou ještě nějaký z bavorska na jihozápad čech a budou silnější něž tyhle děkuji za odpověd!

Anonymní
Avatar
# 26.05.2009, 17:11

Dobrý den.Kolem Toužimi je to pěkně černé.Jak to bude dnes vypadat zde?

# 26.05.2009, 17:26

Anonymní
Již v neděli se vrátí příjemné teploty. Na Jihlavsku se vyskytnou bouřky až v noci. Silnější budou na západě Čech.

Lenka
Již teď se v okolí prohání bouřka. Další dorazí v noci.

Dominik
Na Moravě již budou slabé. V druhé polovině noci tam dorazí.

atevit
Dorazí tam v noci (kolem půlnoci)

Anonymní
Lokálně mohou být tyhle silnější, ale plošně je tamty předčí (zasáhnou větší část území).

DÁJA
Dorazí tam bouřky kolem 22:00

154
# 26.05.2009, 17:29

Dobrý den dají se očekávat v noci nějaké silné bouřkys kroupami a větrem okolo Veselí nad Lužnicí?Díky za odpověd.

Anonymní
Avatar
# 26.05.2009, 17:29

A jak by tedy mělo být od pátku do neděle(kolik srážek a oblačnosti(. Děkuji

Anonymní
Avatar
# 26.05.2009, 18:08

viděl jsem že bouřka v bavorsku jde na jihozápad v kolik hodin tam dorazí???děkuji za odpověd!

0
# 26.05.2009, 18:08

Moc díky za odpověď. Jen ještě se chci zeptat, myslíte že to bude v Mladé Boleslavi veliké, resp. jako v pátek:!!: Jde mi o "pracovní vytížení". Pracovně se mě to týká až do rána. Jde mi o okresy Mladá Boleslav, Nymburk, Mělník a Pha východ. dííííky moc :)

Anonymní
Avatar
# 26.05.2009, 18:19

Tak bouřku, která nás má "dostat" ve večerních hodinách, už je možno zahlédnout i na radaru ČHMÚ. Jakožto extrémně laický člověk v tomto oboru si troufám tvrdit, že smete tuhle aktuální šumavskou bouřku ještě před tím, než se ona sama dostane k Liberci. Brrr. :)

Anonymní
Avatar
# 26.05.2009, 18:20

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli dorazí a kdy něco na Tišnovsko(okolí brna) a jestli ano, budou silné bouřky, nebo bude jen pršet?:blesk: :prsi:

# 26.05.2009, 18:21

Meteo.Online
Ako to vydíte s búrkami na juhu východného Slovenska v Košickém kraji zajtra popoludní? Budú silné alebo slabé?

Anonymní
Avatar
# 26.05.2009, 18:22

kdy dorazí první bouřky na olomoucko

Anonymní
Avatar
# 26.05.2009, 18:25

dorazí nejaka bouřka do Hlubocek u olomouce:blesk: :blesk::bourky

# 26.05.2009, 18:25

INFORMACE ČHMÚ O VÝSKYTU EXTRÉMNÍCH JEVŮ NA ÚZEMÍ ČR
Z Německa postupuje do Čech studená zvlněná fronta. Před ní k nám vrcholí příliv velmi teplého a labilního vzduchu od jihu.
V Jihočeském, Plzeňském a Ústeckém kraji se místy vyskytují intenzivní bouřky s přívalovými srážkami a kroupami a pravděpodobně i lokálně silnými nárazy větru. Podle radarových měření napršelo nejvíce za poslední 3 hodiny u Prachatic: 90 mm.
Tato výrazná bouřková činnost se bude během následujících 3 hodin zvolna přesunovat k severovýchodu a pravděpodobně zasáhne kraj Středočeský, Liberecký, Prahu a Vysočinu.

Anonymní
Avatar
# 26.05.2009, 18:36

Můžu se zeptat kdy dorazí bouřky do ústí nad labem a jak by mohly bejt silné?

Anonymní
Avatar
# 26.05.2009, 18:38

a můžu se ještě zeptat kolik bouřekj vústí nad labem by mně lo být, jestli jedna nebo dvě

Anonymní
Avatar
# 26.05.2009, 18:58

chtěl jsem se ještě zeptat ty silné bouřky které nás právě ted obchází občas tu hřía blíská se jsou teprve začátek ne ty frontální, a navíc se mi zdá, že ta bouře v německu nějak slábne a postupuje víc jzjak to teda všechno bude? děkuji tomáš ze HŘEBČE
:blesk:

116
# 26.05.2009, 19:12

meteo online
Vidím, že bouřková činnost nepatrně sílí a postupuje k SV. V Brně máme zatím polojasno. Kdy sem něco dojde a jaké to bude síly?

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.