Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Na východě trvalejší srážky, na západě přeháňky, v noci na zítřek opět častěji mráz

Diskuse o počasí PRVY SNEH v zime 2007/08

Anonymní
Avatar
# 15.09.2007, 22:44

Hyno4
Ale ne v nížinách a středních polohách :cool:

Jinak k tomu prvnímu sněhu (v těch nížeji položených polohách) to nejde říci, ale v září to nebude.

Anonymní
Avatar
# 16.09.2007, 15:26

Proste- tato zima bude chladnejsia......
A hovorte si co chcete p. Michal Koupy

Anonymní
Avatar
# 16.09.2007, 15:29

ZDROJ TEJTO MOJEJ PREDPOVEDE POCASIA JE OSOBNY
dakujem
Dovidenia

Anonymní
Avatar
# 16.09.2007, 15:32

Samozrejme, že chladnejšia bude. Ak niekto spochybňuje predpoveď, neznamená to (podľa mňa), že tvrdí pravý opak. Napríklad ja si myslím, že nie je možné presne predpovedať počasie na celú zimu. No nehovorím tm pádom, že bude teplá zima.

Anonymní
Avatar
# 16.09.2007, 15:34

Ano.
Poznate p. Ilka a uz som sa inak prihlasil...
S pozdravom Oliver

Anonymní
Avatar
# 16.09.2007, 20:02

Oliver: Takže žádný seriózní zdroj nemáte. Děkuji. To mi stačí.
S pozdravem
Michal Koupý

Anonymní
Avatar
# 16.09.2007, 20:10

Nikde jsem nezpochybňoval, že s téměř stoprocentní pravděpodobností bude zima chladnější, než ta loňská, protože tak vysoké teploty jsou skutečně nepravděpodobné. Jestli ale bude teplá nebo studená, to opravdu předpovědět nejde.

Anonymní
Avatar
# 17.09.2007, 15:30

Dobre, ale nebude aspon taka tepla ako minuly rok

Anonymní
Avatar
# 17.09.2007, 17:21

Čo má s tým Dr. Iľko? Ja ho osobne nepoznám, navyše, nepracuje ani v SHMÚ, ako si myslí veľa ľudí. Je to súkromný meteorológ, tak, ako pán P. Jurčovič, P. Kováč atď.

Anonymní
Avatar
# 18.09.2007, 16:05

Nic, len mu fandim...

Anonymní
Avatar
# 18.09.2007, 16:17

´kto ste za cloveka.SR - CR......:!!:

Anonymní
Avatar
# 18.09.2007, 16:28

Mysleli ste mňa? Píšem po slovensky, som zo SR. A túto správu ste písali vy, Oliver? Ak nie, tak nič, ale ak áno, tak ste vy sám predsa napísali, že som meteorológ zo SHMÚ.

Anonymní
Avatar
# 18.09.2007, 18:48

No ano, ale p.Peter Jurcovic Vas vyhladaval v CHMU a toto bola len kontrolna otazka.
Dakujem.
p.s. - to vy ste sa pytali p. Jurcovica kedy pride zima a kedy si budeme musiet vymenit pneumatiky, ze.
Ak ano tak potom Vam nechal pozdrav vo Vasej mailovej stranke.
S pozdravom Oliver Maksay.

Anonymní
Avatar
# 18.09.2007, 19:08

Načo ma Peter Jurčovič vyhľadával v ČHMÚ? A odkiaľ to viete?
Áno, pýtal so sa ho to ja, no bola to tiež len - kontrolná otázka. Ten ,,pozdrav" som si prečítal a aj som naň odpovedal. Len nerozumiem jednému: vy ste nejakí známi alebo príbuzní, keď pán Jurčovič sa odvoláva na Vás a vy naňho+odkiaľ viete, čo som napísal? Tú správu poslal aj Vám? Načo to robil... už tomu vôbec nerozumiem.

Anonymní
Avatar
# 18.09.2007, 20:09

Nerobte si s tym tazku hlavu.On mi to poslal len aby som o tom vedel a vlastne ani ja tomu velmi nerozumiem ale toto iste napisal aj mne- ako bude pocas zimy - ale to bolo este pred tyzdnom/asi/.Nie sme ziadny kamarati a ani pribuzni.Len mi odpisuje na moje otazky ohladom pocasia a meteorologie a o skolach, pretoze chcem ist studovat meteorologiu.Mimochodom- mam menej ako 16 rokov.;-)
A v poslednom case sme v kontakte kazdy den.Poznam sa s nim odkedy som bol na jeho webovej stranke a tam bol jeho mail.
S pozdravom Oliver Maksay.

Anonymní
Avatar
# 18.09.2007, 20:19

Do odpovede som pánovi Jurčovičovi napísal, že si myslím, že ste mu dali vy vedieť, že som tu o ňom písal. Je to pravda alebo si to on zistil sám? A načo ma kdesi vyhľadával?

Anonymní
Avatar
# 19.09.2007, 02:27

matejmilko: Nerad se zapojuji do této diskuse, ale i mě se to téma tak trochu týká. Mám čím dál větší pocit, že Oliver ty příspěvky píše záměrně nejasně, jen naznačí, že pan Jurčovič ví věci, které by vědět neměl nebo nemusel atd... To je Oliverova taktika. Nutí Vás tím, abyste se ho dále ptal, zřejmě sám trpí nějakým nedostatkem pozornosti, a proto se tak trochu pokouší vzbudit strach u ostatních, vždycky jen dá najevo, že něco ví, ale jen po kouskách, nikdy neřekne všechno. Sám přece vidíte, že se nevyjadřuje přímo, když nechce, jinak by uvedl, proč Vás vlastně pan Jurčovič vyhledával. To jsou metody manipulátorů, osobně se mi tyto způsoby hnusí a mám čím dál větší pocit, že této pochybné dvojici Oliver Maksay-Peter Jurčovič je lepší jít raději z cesty. I na moji adresu se Oliverův "soukromý meteorolog" vyjádřil velmi nepěkně, vyhrožoval, že se na mě podívá zblízka, když jsem zpochybnil jeho velmi neseriózní předpověď zimy, kdo jiný to asi byl, než Peter Jurčovič, když si s ním Oliver tak často píše? Očekávám, že Oliver samozřejmě popře, že to byl pan Jurčovič, ale neuvede, kdo to byl. Oliverovi už ale nevěřím ani slovo. Je to nemocný člověk, který jen vymýšlí způsob, jak ostatní lidi kolem sebe znejistit, je to falešná hra, co na nás tady hraje. Nenechte se do ní prosím zatáhnout, jak se to stalo mě tady v diskusi. Oliver Maksay a Peter Jurčovič za to nestojí. Ať si svými výmysly znejisťují někoho jiného.
Přeji Vám hodně úspěchů
S pozdravem
Michal Koupý

Anonymní
Avatar
# 19.09.2007, 18:36

Ja som mu odporucil- este pred nedavnom tuto webovu stranku.
A on mi taktiez ale len na vedomie poslal ten mail co Vam. Ja som bol prekvapeny taktiez, lebo najprv sa ho pytate ako bude a potom si napisete o nom mienku.
S pozdravom Oliver.

Anonymní
Avatar
# 19.09.2007, 18:42

Tak pocuvaj ma ty hnusny podrazak. Nedovoluj si ma urazat a nahovor ze sa ti vyhrazame.
Nehovorili sme ti predsa, ze ti podpalime dom alebo byt alebo si ta vyhladame a zneskodnime. Tak sa laskavo do toho nemiesaj a staraj sa o inych.
So srdecnym pozdravom a dufajuc ze sa viac nestretneme Ti to zo srdca praje Oliver Maksay.
Bye.....

Anonymní
Avatar
# 19.09.2007, 19:08

Najprv som napísal, že neverím p. Jurčovičovi, až potom som sa ho to pýtal... ale to preto, lebo som chcel vedieť, aká tá predpoveď vlastne je. Ale už sme si to vyjasnili.
Nepáči sa mi však, ako sa bavíte s pánom Koupým. Veď sme hádam slušní ľudia!
A ešte na záver: odkiaľ ste prišli na to, že som meteorológ zo SHMÚ?

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.