Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Další studená fronta, od severozápadu začne pršet, na horách vydatně sněžit

Diskuse o počasí Tromba a tornádo u Mostu!!!

0
# 20.08.2010, 16:23

15. srpna 2010 jsem jela od tety vlakem (z Domoušic - kousek od Loun) a kolem 15 hodin jsme byli v Mostu. Přestoupili jsme do jinýho vlaku a rozjeli se a pak začlo pršet ... No pak jsme vjeli do zatáčky a já jsem se koukala zpátky na Most a za městem byl velkej tmavě šedej mrak. Koukla jsem se nahoru a tam bylo něco světlejšího, než byl ten mrak. Vedlo to šikmo do strany a mělo to trychtýřovitej tvar - byla to TROMBA!!! Pak jsme zajeli za zatáčku, takže jsem to nemohla vyfotit. O chvíli později byl zase výhled na Most. Teď jsem se pro změnu koukla dolu a co nevidim...! TORNÁDO!!! :!!: Bylo tenký, dlouhý a tmavý a určitě (podle mě) se dotklo země. Čuměla jsem na to a řekla to bráchovi (kterej jel se mnou). Ten taky čuměl jak blázen, a tak jsme úplně zapomněli vyndat foťák. Než jsme si na to vzpomněli, byli jsme daleko a tromba byla skoro rozplynutá a tornádo nebylo za stromamav idět...!!! PECH, co???! :(

0
# 20.08.2010, 16:46

Myslela jsem si, že to bude ve zprávách, ale kde nic, tu nic...
Hledala jsem o tom nějaký informace (o tom dni a o tom tornádu), a tak jsem narazila na tuhle stránku a zaregistrovala jsem se. Jestli o tom někdo něco víte, napište sem, prosím. ;-)


Více o tornádech v ČR: Tornáda.cz

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.