Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Začíná k nám proudit teplý vzduch, přidá se i saharský prach

Diskuse o počasí Pocasie v listopadu

Anonymní
Avatar
# 20.11.2007, 18:39

Uz 26.11. bude vpad chladneho vzduchu nad nase uzemie Slovenska. No uz od 27.11. sa ocakava na mnohych miestach snezenie.
Zima si u nas na Slovensku sadne do kresla/tronu uz na zaciatku buduceho tyzdna...
S pozdravom OLiver.
Piste prosim ja najdalej svoje informacie a postrehy, co sa tyka najblizsieho ochladenia, ktore nebude u nas len na obhliadku, ale uz sa ku nam na Slovensko rovno nastahuje..........Ale do podnajmu?????
S pozdravom OLiver.

Anonymní
Avatar
# 20.11.2007, 19:15

lenze predpovede sa stale menia a ja sa bojim ze to ochladenie sa v predpovediach dost zmierni a nakoniec pocas dalsieho obdobia i ked pride len zmiernenie mrazov ze sa teplota dostane cez den nad nulu a bude sa to topit ale ja dufam ze predpovede sa este zmenia a to ochladenie bude este vacsie a bude vela vela snezit nuz musime si vyckat jako bude ale dufam ze napadne aspon 30cm snehu a bude minus 20c

Anonymní
Avatar
# 20.11.2007, 19:56

To pochybujem s tou tvojou teplotou....u..u...
Bude ochladenie a to je zarucene....myslim to an buduci tyzden v pondelok alebo v utorok....

Anonymní
Avatar
# 20.11.2007, 20:19

ano od pondelka sa ma ochladit nocen teploty -2-6 dene teploty -1+3 a ma snezit tak zanmena ze od pondelka bude chladno a snezit a oteplenie uz nepride

Anonymní
Avatar
# 20.11.2007, 20:41

a ja som len hovoril aku teplotu by som scel a inac ta predpoved okolo 16 co som tu uz davno povedal mi vysla napadlo vela snehu a na kratko sa aj ochladilo

Anonymní
Avatar
# 20.11.2007, 21:19

Piste prosim do prosinca

Anonymní
Avatar
# 21.11.2007, 18:20

Model predpovede počasia z 21.11.2007

Ochladenie potvrdil ďalší model, zdá sa, že by už nemalo byť ohrozené, aj keď je ešte zopár variantov teplých, takže na 100% to stále ešte nie je. Prílev arktického vzduchu bude vrcholiť 28., potom sa budeme dostávať pod vplyv tlakovej níže nad južnou Európou, ktorá sa bude presúvať na sever a neskôr opäť na juhozápad od nás. Jej pohyb je ťažko predvídateľný, ale v pravdepodobnostných modeloch prevažujú naďalej chladné varianty.

Takto to zatial vyzera je to celkom pozitivna sprava asi bude na moje narodeniny 29.11.2007 snezit aj teplota bude pod nulou ako sa v hore uvedenom clanku pise ochladenie by malo vyvrcholit 28.11.2007 kedy by malo byt aj v juznych regionoch pod nulou tak to zatial je zajtra pridem z najnovsimy aktualitami a predpovedami tak zatial sa majte dobre a dosnezenia:)!

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.