Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Proměnlivé počasí s přeháňkami, v noci na zítřek naposledy mráz

Diskuse o počasí Aktualizace aplikace Počasí pro Windows phones

1
# 13.08.2014, 14:20

Už před pár měsíci jsem tady řešil špatné údaje, které se zobrazovaly na aplikaci Počasí pro Windows phone. Tenkrát proběhl nějaký update a poté byla aplikace zase vrácena do původního stavu. Psalo se tady, že brzy bude aplikace uplodována na vyšší verzi, která nabídne nějaké novinky., Od té doby uběhlo již spoustu času, chtěl jsem se tedy zeptat, zda se v nejbližší době uvolní nějaká aplikace. Ta současná je přece jen hodně zastaralá. Plánuje se i podpora aplikace pro zamykací obrazovku, jako nabízí konkurence? Děkuji za informace.

# 13.08.2014, 14:42

rar2
Informace o tom, že brzy bude nová verze aplikace na Windows, vydána nebyla. Jen jsme začali pracovat na nových verzích našich mobilních aplikací, ale máme jich hodně a update všech bude trvat dlouhou dobu. Nedávno se jako první v nové verzi představila aplikace na iPhone. Vývoj není snadný a zabere dlouhou dobu, pro každou platformu je navíc nutné vytvářet zcela nový kód aplikace. V současné době nemám konkrétní termín updatu aplikace Počasí pro Windows Phone.

1
# 13.08.2014, 15:39

Tak to určitě není dobrá zpráva. Aplikace pro WP je už značně zastaralá, ukazuje úplně jiné hodnoty předpovědi než na webu in-pocasi pro dané místo. Navíc má problémy s ranním buzením, pokud je nastaveno ranní upozorňování. Je to škoda, protože takto se bude muset hodně lidí s WP poohlédnout po nějaké jiné aplikaci, a ty se, co si budeme říkat, těžko hledají.

1
# 14.08.2014, 10:10

V té aplikaci je spousta nepřesností, uvedu konkrétní případ na sebe: Jsem v Konici, v Olomouckém kraji, můžu vědět, proč aplikace čerpá data pro předpověď a hlavně data pro aktuální stav počasí z meteostanice ve Vysočanech, což je Jihomoravský kraj? Proč není Konice přiřazena k nějakému bližšímu místu (meteorologické stanici - např. Přemyslovice, které jsou od Konice vzdáleny cca 8 km)? Nebylo by to možné prosím upravit?

1
# 16.08.2014, 00:17

Dnes jsem byl v Prostejove a zjistil jsem, ze i tam je na wp aplikaci pocasi co se tyka aktualnich dat cerpano z nevhodne meteostanice, konkretne Vilemov, opet daleko blize nez Vilemov, ktery je navic v jinem okrese, je stanice Premyslovice. Chtel bych se zeptat, proc je to tak chybne nastaveno? Pak je to hodne zkreslene. Dekuji za info a muzu-li poprosim o prenastaveni pro tu Konici i Prostejov z meteo Premyslovice.

# 21.08.2014, 14:20

rar2
Data by se v příštích hodinách měla načítat ze stanice v Přemyslovicích.

1
# 21.08.2014, 14:35

Děkuji za rychlou úpravu.

# 31.01.2016, 20:37

Kdy dojde konečně k aplikaci pro platformu Windows Phone?
Prý ten vývoj se zastavil nechápu proč, je to úžasný OS.
Aplikace pro Android už je nová, kdy přijde na řadu WINDOWS? :pozor:

# 31.01.2016, 23:20

Již jsem Vám na Facebooku posílal odpověď v této záležitosti. V plánu nová verze zatím není a nelze tedy říci, kdy bude nějaká nová verze.

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.