Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Další studená fronta, od severozápadu začne pršet, na horách vydatně sněžit

Diskuse o počasí Kvalita některých příspěvků

# 22.01.2014, 14:55

In-počasí
ANO je to skutečně tak, jak píšete. Ale NICK používám jen jeden, tedy přistupuji jako jedna a tatáž osoba a to garantuji.

Díky za rozumný nápad, nebude tak docházet k zbytečným napadáním ! A doufám, že někteří k tomu postaví jako chlap

# 22.01.2014, 15:03

Flanker
Především bych doporučoval vyplnění všech údajů v účtu - jméno, příjmení, bydliště. Na internetu se nelze schovávat za anonymitu (prezentujete sebe, svůj názor). Přispívání ze dvou zmíněných účtů se navíc překrývá.

Zároveň všem doporučuji přečíst pravidla netikety, která musí být na diskusi dodržována: Netiketa - význam, pravidla, např.:

1. Je vhodné psát s diakritikou. Vyvarujete se tak nedorozumění. Nekomolte rodnou řeč.
2. Pomáhejte v diskuzích. Pokud má někdo v diskuzi nějaký problém, odpovězte mu, pokud znáte odpověď. Někdo jiný zase pomůže vám. Platí zásada: „Napřed poslouchej, pak piš.“
3. Odpouštějte ostatním chyby. I vy je děláte. Nevysmívejte se jim a nenadávejte za ně.

Tuto část diskuse bych tímto ukončil.

642
# 23.01.2014, 20:30

zveřejňování hovadin a nesmyslů typu , že v červenci má Praha -15°C a k tomu je přidána fotka z hospůdky bych odstranil poplatkem každého registrovaného uživatele.Pak by mohl psát jako nyní.Nikdo se nebude registrovat a platit , jen aby v opilosti poslal hovadinu a upozornil na sebe.Tento web máme rádi,něco si přečteme a dozvíme.U někoho se i přiučíme.Já určitě.Jsem amatér. Myslím, že třeba stovka ročně, by určitě nikomu životní úroveň nesnížila.Tak a teď to asi schytám,ale jsem velký a zvládnu to :)

54
# 23.01.2014, 20:59

alka
Ano to je pravda že tady na té diskuzi to funguje tak že se předávají zkušeností, jednou mi někdo něco prozradí a podruhé to zase předám já a tím se tu většina uživatelu stává čim dal zkušenějšími. Tím samozřejmě netvrdím že jsem nějaký lajk o meteorologii se zajímám hodně dlouho a jsou i věci které třeba ještě nevím ale někdy mi to třeba diskutující objasní. Jak už mi bylo třeba objasněno proč třeba někdy při 3°C sněží a někdy je o 2° chladněji a prší. A to byl jen příklad.

818
# 23.01.2014, 22:40

alka
Takovéto věci se zde na diskuzi objevili? Bez důkazu je Vaše tvrzení ovšem holým tvrzením a může být bráno jako lež či pokus o hloupý humor a snahu o zesměšnění této diskuze.

818
# 24.01.2014, 10:49

alka
Nerad bych zde rozebíral, kdo tu je směšný. Ovšem nevím jak jste došel k názoru, že jsem naštvaný. :D Asi máme velice odlišné představy o tom, jak to vypadá, když je někdo naštvaný. ;-)Tato diskuze je kvalitní, stejně jako celý web. Najdete-li kvalitnější diskuzi na českém internetu, pak ano. Nicméně je nutno poznamenat, že ji občas kazí ti, kteří jí asi závidí že je kvalitní, místo aby si toho vážili. Po jejich odchodu se to pak pozná.

A protože bych nerad zbytečně více kazil kvalitu diskuze, uzavírám toto téma. Díky.

FGh
Avatar
13
# 24.01.2014, 12:53

Diskuse se zlepšuje už tím, že se aktivně řeší podivné přispívání některých uživatelů. Někteří se pak dokonce vybarví tím, že začnou být vulgární.

Trollování (stačí slabé) je na diskusích častým problémem a jeho řešení je velmi složité.

# 26.01.2014, 17:14

FGh možná se diskuse zlepšuje i tím, že mi tu někdo neustále maže příspěvky o počasí. Zajímalo by mě, který chytrák to je, bo asi příliš rozumu nepobral ...:pozor:

818
# 26.01.2014, 17:44

storm_ice
Záleží hodně na tom, jaké příspěvky. Příspěvky mimo témata, kterých bylo tento týden bohužel hodně a stejně tak příspěvky lehce vulgární, moderátoři okamžitě odstraňují neboť diskuzi nijak neprospívají, nejsou přínosné pro ostatní, bohužel spíše naopak diskuzi kazí. Žádný z moderátorů Vám nesmaže běžný příspěvek, maximálně ho sloučí, pokud napíšete ihned po sobě dva hodně krátké příspěvky, které je možno sloučit.

# 26.01.2014, 18:26

asi jsem se špatně vyjádřil, myslím přispívání do aktuálního počasí, kam jsem napsal před 17h a již po 17h bylo smazané, což člověka naštve, pokud chce informovat o tom, jak tu je

86
# 26.01.2014, 18:40

storm_ice
Z tématu Aktuální počasí jsem ještě nikdy příspěvek nevymazal, odeslal se v pořádku? Ani to nepovažuji za vlákno, které by potřebovalo nějak moderovat.

# 26.01.2014, 19:10

Petr12 ano odeslal, a pak zmizel, proto mě to naštvalo, bo sám od sebe, že by zmizel?
jinak myslím sem, né přímo diskusi http://www.in...pocasi-u-vas/

86
# 26.01.2014, 19:16

storm_ice
Tak to bohužel nevím, vaše příspěvky jsou pěkné, nevidím důvod k jejich smazání.

818
# 26.01.2014, 20:22

storm_ice
Takže se jedná o "Počasí u Vás". Tam jsem dnes žádný nemazal. Jinak souhlasím s moderátorem Petr12, že dle Vašich příspěvků není důvod k mazání. Docela často se ovšem stane, že se příspěvek odešle 2x, ani si toho nemusíte všimnout. Mohlo se stát, že buďto smazal některý moderátor omylem oba dva (ve snaze smazat jen jeden duplicitní) a nebo dva moderátoři smazali oba, každý jeden, ve stejnou chvíli. Jinak myslím, že určitě bez důvodu žádný z nás příspěvek nemazal. ;-)

536
# 26.01.2014, 21:46

Včera jsme mazal příspěvky od jednoho vtipálka ,který posílal ten samý stav ,vlastně bez textu pořád dokola,je možné ,že jsem nechtěně vymazal i tento.To ovšem nemůžu říct s jistotou.Stát se to může a pokud ano ,omluva;-)

818
# 25.01.2016, 12:39

Bulvární experti místní už docela bulvární diskuze jsou opět ve svém živlu - pracovat pro Novu, výborná pozice pro Vás. Se zdroji map se také nepářete.

Pokud budete zakládat podobná výživná témata na základě jednoho či dvou výstupů jednoho modelu a prezentovat předpověď větru ve 3km výšce jakoby se jednalo o hodnoty pro přízemní rychlost, (patrně asi ani dotyčný neví jakou mapu zrovna na dané stránce s výstupy modelu nahrábnul, ale hrála růžovými barvami, tak šup sem s ní) tak bude tato diskuze a celý server kvůli ní stále více přiřazován k těm neseriózním. V takovém případě ho ti, kteří nepatří k této bulvární sektě přestanou navštěvovat.

Přesunuto z tématu: Vichřice od 29.1.2016?, Administrátor

182
# 25.01.2016, 15:08

tom-791
Tak proč to nemažeš? Nebo už nejsi admin? Adminové by ale mohli ... Nemusej mazat jenom mé príspěvky které nijak nic neporušují.

Souhlasím, tyto předpovědi by měly být seriozní co možná nejvíc.

107
# 25.01.2016, 18:52

tom 791 bla bla bla

Aspoň se tu něco děje a přibývají diskuse. Podívej se třeba na Slovenský server Meteoinfo.sk http://meteoinfo.sk/ http://meteoinfo.sk/diskusia a uvidíš kolik je tu každý den příspěvků, k jednomu článku pošlou za den třeba 100 nebo když je živo i 200 a více komentářů a nikdo nikoho neuráží a můžou být seriozní nebo neseriozní.

Tady by se možná taky diskuse rozběhly, ale každý se bojí mluvit protože by je zkritizoval slavný tom- 791

818
# 25.01.2016, 19:52

Fstorm
Pakliže upřednostňujete kvantitu nad kvalitou, tak se Vám snažím vysvětlit pro Vás nevysvětlitelné. Pro mě a každého normálně smýšlejícího bude hodnotnější diskuze třeba jen s 5 příspěvky denně, které budou přínosné oproti Vámi zmíněné "živosti" v podobě až 200 příspěvků denně, v nichž se probírají podobné věci jak zde výše a to ještě s převahou názorů skupin A a B. Jen občas se mezi nimi objeví příspěvek hodnotný. A to je právě tak těch 5 denně.

Kdo bude ty přínosné příspěvky v té záplavě příspěvků typu, použiji Vaše citoslovce výše namířené na mě, "bla bla bla", hledat?

54
# 25.01.2016, 21:02

Já nevím kdo tady zase co dal, ale jednou tu někdo na dva týdny dopředu, dá téma třeba na ochlazení a někdo k tomu napíše, že je to v pořádku protože se jedna o diskuzí. A ted tady zase je nějaká kritika, že tady někdo něco na tuhle diskuzi dal. Je to jen můj názor, ale trochu se to protiřečí.

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.