Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Na východě trvalejší srážky, na západě přeháňky, v noci na zítřek opět častěji mráz

Diskuse o počasí Reklamy na webu

46
# 09.10.2013, 16:21

Mně tam včera začaly skákat :) a jsem trvale přihlášený a skáčou mi tam pořád

818
# 12.12.2014, 17:58

Tento týden mě tu začalo skákat neuvěřitelné množství reklam, je to skutečně přímo otravné a úplně to i omezuje přispívání na web. Při každém načtení stránky po několika málo vteřinách naskáčou nahoru, dolu a do pravého rohu reklamní obdélníky či čtverce. Dva, tři nevadí, ale nyní jich tu skáče dobrých šest a stránka se tím sama od sebe posouvá a poskakuje.

182
# 12.12.2014, 18:36

No proto ... reklamu nechcem. :D ;-)

28
# 12.12.2014, 18:43

tom-791
To ovšem není způsobeno webem ale vaším prohlížečem. Nejvíce to dělá Internet Explorer, proto jsem přešel na OPERU ve které tyto reklamy nehrozí. Pokud ale i přesto chcete zůstat u svého dosavadního prohlížeče, zkuste si stáhnout program, který blokuje reklamy. Jejich velká řada a každý je fundovaný na určitý prohlížeč, stačí do google napsat "blokace reklam" a několik jich vám tam hned vyskočí. Ovšem já osobně doporučuji tu operu, je svižná a bez otravných reklam. Dokonce se dají odstranit nebo zastavit pohyblivé reklamy, které jsou umístěny přímo na tomto webu, což ještě více zrychlí vykreslování jednotlivých stránek.

Jak je vidět, stránka je zcela bez reklam
# 12.12.2014, 18:56

tom-791
Můžete mi prosím poslat screen? Takové množství reklam (6 reklamních ploch) by tu nikde být nemělo.

818
# 12.12.2014, 19:41

Fero
Když je odklikám, tak tam také nejsou, (viz např. Váš screen) ale spatřuji problém už v tom vyskakování př každém přístupu na stránku. Navíc v souvislosti s nimi občas vyskočí i vedlejší okno - občas nedopatřením kliknu, protože stránka skáče kam chce.

In-počasí
Navíc jsou to takové ty reklamy "máte novou zprávu", "toto není vtip, jste milióntým návštěvníkem stránky" atd. Program mě jich většinu blokuje, (zobrazení - viz screen) co lecos svědčí o odkazech na které vedou.

Screen reklamy na webu
Ještě hlavní stránka - jako v příspěvku výše, akorát poněkud delší - o reklamy
# 12.12.2014, 20:31

tom-791
Tohle je vir (adware) v tvém počítači, který vkládá reklamy na cizí stránky.

Na našem serveru pro tyhle reklamy prostor vytvořen není a stránky takto nevypadají (žádný systém DealExpress nepoužíváme).

Více informací: Remove DealEXpress adware

28
# 12.12.2014, 21:25

tom-791
Já nic ovšem odklikávat nemusím, jak říkám v Opeře se dá nastavit, aby se nezobrazovali reklamy, např. vypnutím javascriptu a zakázáním zásuvných modulů, čimž reklamy zmizí úplně (můj screen) nebo pomocí "zakázat animace" se reklamy zamrazí, jsou bez pohybu.
Ve vašem případě se jedná o něco, co mi dělá IE7, mám ho ještě v záloze. Taktéž mi tam vyskakují podivné reklamy, které tam nemají co dělat, ale opera to fakt nedělá.
Jak píše IN-POČASÍ je to vir, mám ho taky, ale opera je vůči němu nějaká imunní či co.
Kdyby to dělalo, to co vám, každému, web by byl nepoužitelný! Zajímalo by mě, jakou dobu už s tím trpíte? Nejprve jedna, potom dvě a najednou hned šest? To odklikávání by mě rozhodně nebavilo, už z toho důvodu, že po každém načtení nové stránky vyskočí opět nová. Stažení a nainstalování opery trvá ani ne 10 minut! Je to na vás.

818
# 12.12.2014, 21:38

In-počasí
Fero
Díky za spolupráci!! Je to jen asi 2-3 dny, déle ne. Ale reklamy neskrývám, (neodklikávám) to bych nedělal nic jiného. Proč je ale na jiných stránkách nevidím? Jen v běžné míře, jako vždy. Díky předem.

28
# 12.12.2014, 22:06

tom-791
Nejpravděpodobnější vysvětlení bude následující. Poněvadž tyto adwary nejsou hloupé, budou vám cpát reklamy na stránky, které jsou zobrazované nejčastěji. Zatím co na stránku, na které jste třeba ještě nikdy nebyl, vrzne jeden rámec nebo žádný. Na vaši navštěvovanější stránku hodí ze dva a na tu obvykle nejnavštěvovanější klidně i pět.
2-3 dny, to je fuk, bez blokačního prográmku se toho jen tak nezbavíte nebo dejte na mou radu s předchozího příspěvku. Tím bych zakončil debatu.

818
# 12.12.2014, 22:16

Fero
Ukončíme ji, ale jen dodám, že jsem se toho už zbavil. Jednoduše jsem program zlikvidoval. ;-)

182
# 12.05.2015, 17:17

Zase nám tu skáče jakási reklama ... :) s Tuniskem či co.

182
# 13.05.2015, 17:43

Taky vám to skáče i když jste přihlášeni pod účtem?

33
# 13.05.2015, 18:04

Taky, ale dneska už to jak kdyby zmizelo.

818
# 20.05.2015, 13:36

Nezmizelo, ta vyskakovací reklama je hrozná, omezuji přístup na web.

116
# 20.05.2015, 14:12

To je zajímavé, já jsem se zde s žádnou vyskakovací reklamou ještě nesetkal.

# 20.05.2015, 16:00

Stranik
Ano, je to přechodně objednaná kampaň. Přihlášeným uživatelům se automaticky schovávají videoreklamy, které jsou ještě o něco výraznější než tahle.

182
# 21.05.2015, 13:11

Aha, tak přechodně to přežiju .... jen aby to nebylo napořád.

818
# 02.07.2015, 22:44

Ta vyskakovací reklama před textem je příšerná.

# 02.07.2015, 22:53

To jó, mě se tam také točí nějaká kostka s autem, a pokaždé to musím zavřít, když chci vidět co je nového v počasí u vás :-)

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.