Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Další studená fronta, od severozápadu začne pršet, na horách vydatně sněžit

Diskuse o počasí Nové uživatelské profily a diskuse

# 04.02.2019, 15:17

Kontakt včetně e-mailu je uveden v patičce (.eu se přesměrovává na .cz a funguje obojí).

# 05.02.2019, 16:10

In-počasí
Díky. Budu dotyčného kontaktovat.

Jinak ještě se chci zeptat. Chystáte v dohledné době nějaké novinky, vylepšení či prostě něco jiného, nového, lepšího apod.? Třeba na diskusi, Počasí u vás a vlastně všeobecně na celém webu? A popřípadě co by to bylo. Myslím, že už dlouho tady nic nového, vylepšeného nebylo.

Zajímavé by bylo, kdyby se při každé reakci na příspěvky (přečtení a odpovědi na příspěvek v diskusi i Počasí u vás), napsaném komentáři (u fotografií), ohodnocení fotek (Pěkné! +0) atd. Prostě na veškeré reakce ve všech sekcích všem uživatelům nějak dalo vědět nebo jim bylo oznámeno, že mají od daných uživatelů nebo od redakce In-počasí na vše nějakou odezvu. Mohlo by se to zobrazovat třeba vpravo nahoře vedle symbolu soukromých zpráv a nicku nebo i v profilu nějaká barevná (případně i zvuková) značka. Například po vzoru Facebooku když někomu příjde upozornění, zpráva nebo žádost. To by byl myslím docela dobrý nápad. Děkuji.

Jinak jen taková drobná připomínka. V té patičce dole za Copyrightem máte pořád rok 2017. Přitom už je rok 2019.

# 05.02.2019, 18:15

Ondráš*
Děkuji za nápad, o případných novinkách píšeme občas na Facebooku. Až něco bude, tak to tam dáme ;-)

# 06.02.2019, 10:37

In-počasí
Jenom jsem se chtěl zeptat, že možná je na úvodu chybička? Třeba mi jen blbne mobil, ale mě ukazuje úvod, že dnes má být v Ostravě 20 °C. Zasílám i screenshot:

# 06.02.2019, 11:23

MeteoSplash
To je samozřejmě překlep, už je to v pořádku. Děkuji za upozornění.

# 06.02.2019, 14:20

In-počasí
Není za co, stane se, mě se to stává pořád.:)

182
# 06.02.2019, 14:21

Já lobbuji tak jak již zde od začátku aby bylo nutno zobrazovat místo pozorování. Bez toho to bude jinak zmatek, chaos a povídání o ničem. Anonymové nejsou schopni a ochotni vždy uvádět místo o kterém hovoří. Sám vidíte jak to krásně funguje u všech co to mají uvedeno v podpisu. Škoda že Plzeň stále nechápe tuto důležitost. Děkuji.

# 06.02.2019, 14:24

Stranik
Tak to já jsem tu nově a patřím mezi ty, kteří tam místo nemají, a chtěl bych se zeptat jak to tam zadat...

182
# 06.02.2019, 14:26

MeteoSplash

Nahoře vpravo je zubaté kolečko (Menu). Vyberete položku Upravit profil. Dole pod Podpis napíšete místo pozorování. (poté se bude zobrazovat vždy pod každým příspěvkem automaticky)

# 06.02.2019, 15:27

Stranik
Ok, děkuji :)

5368
# 09.02.2019, 07:02

Tady na stránce je už několik dní chyba.

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.