Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Další studená fronta, od severozápadu začne pršet, na horách vydatně sněžit

Diskuse o počasí Nové uživatelské profily a diskuse

# 01.09.2013, 16:47

Pavell
Děkuji, ano, starší témata (zejména do roku 2009) jsou velmi špatné. Dosti to způsobovalo právě schovávání se některých uživatelů za anonymitu, když pro přispívání nemuseli být zaregistrováni. Dnes už tu vznikají hezké tak akorát dlouhé příspěvky (hodnotící například léto u každého), které jsou přínosem pro všechny.

818
# 14.10.2013, 20:35

Pavell
Mě tlačítko "Historie" funguje, bohužel to bude asi u tebe. :) Jinak ho hodnotím pozitivně, rychleji (mnohem) se člověk dostane do starších zaslaných stavů počasí, zvláště je to přínosné, když má daný člen již bohatou historii a informuje o počasí z určitých míst skutečně denně.

# 14.10.2013, 22:08

Pavell
Ano, před pár hodinami to bylo opraveno :). Děkuji za informaci.

# 27.12.2013, 13:29

Bodové hodnocení dnes bylo upraveno s ohledem na větší nárůst uživatelů v Počasí u vás, tak aby lépe odpovídalo udělenému hodnocení fotek.

Změněný řádek:
+10 - Zaslaná fotografie v Počasí u vás, jež má alespoň 20 hodnocení pěkné (původně bylo uvedeno 10).

13548
# 27.12.2013, 20:59

In-počasí
Konečně vyplavou plevy,a zrno zůstane,teď se ukáže kdo je pravý uživatel...

# 16.02.2014, 22:08

V bodovém hodnocení byla drobná chyba (nebyly hodnoceny některé fotografie). Dnes byla opravena.

16252
# 17.02.2014, 12:25

Tak jsem se divil, že mám takový nárůst. Nejedu na body, ale potěší to, že se někdo na ty fota dívá. Myslím že mluvím i za ostatní.

# 17.02.2014, 12:29

Já jsem měl si myslím předtím 200 a něco bodů a teď mám 459 bodů.:)

# 06.11.2014, 14:03

Co teď napíši sem určitě nepatří a moc se za to omlouvám. Mohl by mi někdo ze zdejších zkušených matadorů říct, co znamenají čísla pod avatarem :)? Děkuji

818
# 06.11.2014, 14:37

šmudla
Jedná se o body za přispívání zde na In-počasí, nejen do diskuze. ;-) Podmínky a přidělování bodů, viz diskuze výše.

182
# 06.11.2014, 16:09

A co bude za ty body? :D Má to vůbec nějakou sovislost a smysl, nebo je to jen číslo o ničem.

# 06.11.2014, 16:28

šmudla
Jedná se o bodové ohodnocení, které vyjadřuje aktivitu daného uživatele (čím více bodů, tím je aktivnější). Více informací na stránce: Nápověda.

Stranik
Body mají jen informační charakter. Na první pohled je vidět, kdo je jak aktivní.

818
# 06.11.2014, 22:07

Když už je toto téma načaté, tak bych k němu také něco měl. Aktivitu totiž tak úplně neodrážejí. Spíše platí, čím více bodů, tím více fotek uživatel poslal. Je to dost velký nepoměr. Jsou tu uživatelé, kteří tohoto právě zneužívají a posílají jedno fotografii za druhou, nejde jim ani o stav počasí, jak o to, mít tisíce bodů a ty body naskakují skutečně rychle. Často jsou to fotky, které ani pořádně nezobrazují vládnoucí počasí.

Teď je tedy otázka, zda se cení více kvalitní příspěvky v diskuzi a hlášení o aktuálním počasí s přesnými údaji a nebo kvantita zaslaných fotografií k aktuálnímu počasí. Bohužel to vypadá na to druhé, což není podle mě úplně dobře. Fotografie v galerii jsou něco jiného, tam se fotografie vybírají a je to galerie, ty bych hodnotil vysoce, ale fotografie v počasí u Vás alespoň o něco méně.

# 09.11.2014, 16:37

tom-791
Bodově je ohodnocena jen fotografie, kterou jako pěknou označil moderátor (admin) nebo má alespoň 20 hodnocení. Nepozoruji, že by fotografie, kde toho příliš není, tohle splňovali. Kvalitu automaticky úspěšně hodnotit nelze - nenapadá mi nyní žádná metrika, která by ji dokázala správně ohodnotit.

182
# 17.11.2014, 12:30

Divoch Novohradský

"Koukám že by tu byl boj o body?"

No asi jak u koho. Pro mě jsou body úplně bezvýznamnou záležitostí. To je jen dobrej pocit, nic víc. :) Žádná soutež to není ;-)

# 13.06.2015, 17:21

Chtělo by to aby si každý mohl nahrát fotografii do svého profilu . než když chce tu někdo nahrát nějakou svoji fotku do profilu tak bud ji musí schválit a nebo se objeví poznámka nebylo rozpoznané zařízeni ? děkuji

86
# 13.06.2015, 17:34

W3A Sokolik
Vaše psaní nejde vůbec číst - všiml jsem si ve všech tématech, že píšete nečesky. Naučte se prosím česky a potom pište do diskusí. Dotaz nelze pochopit.

# 15.06.2015, 02:56

hele jsem dislektik a nestidim se zato jestli stim mate problem tak je to jen vaš problem ! chtěl jsem stim jen řict že naco má človek ve svem profilu hlašku že uživatel tu nemá žadne foto a když ho tam chce mit tak ho musi projit schvalenim prostě bylo by jednoduši aby si každy dal do sveho profilu co chce a nemusel by zato dostavat žadne body .

818
# 15.06.2015, 12:58

W3A Sokolik
Asi myslíte místní galerii, tam se fotografie vybírají. Ty jsou ale vystaveny na webu, ne na Vašem profilu - tam je jen přehled vložených, které se ale současně zobrazují = schválených. Své fotografie si můžete ukládat například do blogu.

0
# 19.08.2015, 21:40

Zdravím zatím to tu okoukávám a nějak nechapu proč nemám ani 1bod.
Jaký je rozdíl mezi pozorováním a příspěvkem v Počasí u vás?

díky za nějaké moudro

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.