Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Dnes už se objeví srážky a hlavně na západě přechodně chladněji

Diskuse o počasí Nové uživatelské profily a diskuse

154
# 19.03.2012, 22:24

In-počasí
JJ je to tak Borkovice a Borkovice-Kozohlůdky a včera jsme psali oba jen chvilku po sobě a vždycky tam byl bud jen muj příspěvek Borkovice-Kozohlůdky a nebo Radima příspěvek Borkovice.Ale tak nevadí.

2
# 19.03.2012, 23:07

Jsem s tímto webem velmi spokojen ;-)

# 20.03.2012, 16:11

Pavell
Ankety se již nevrátí. Nějaké statistiky na diskusi časem zřejmě přibudou.

3. Měly by se tam objevit i méně známe lokality

Je tam nastaven nějaký časový limit (prodleva). Možná by ji to chtělo snížit.

818
# 20.03.2012, 16:32

In-počasí a Pavell

Jsou tam 4 hodiny zpět jsem tak vypozoroval. Možná by to chtělo 3 na zkoušku. ;-)

117
# 23.03.2012, 13:42

Celkem to je dobrý,nové ikony i bodování.
Jen s tím odhlášováním?
Odhlásím se,jsem odhlášenej,ale po předchozí příspěvku jsem stále veden jako přihlášenej(zelená tečka-on-line),přesto když jsem odhlášenej..To je jáká pozůstalá relace?
Nevím jak by jsem to popsal jinak.Aby ostatní uživatelé,nemysleli,že jsem přihlášenej a čekali na odpověd,když tu nejsem. ;-)

# 24.03.2012, 14:21

Některé drobné chyby byly opraveny (měsíce v Počasí u vás, zobrazení příspěvku v diskusi po odeslání atd.).

space
Aktualizace stavů probíhají každých 5 minut. V reálném čase by to bylo příliš náročné.

182
# 24.03.2012, 15:04

A co je za problém s tím nastaveným správným časem? ;-) V noci se posouvá na letní takže to bude ještě víc mimo? :)

154
# 26.03.2012, 11:28

In-počasí
Chtěl jsem se zeptat přibývají ty body v sekci Uživatelé?Že třeba já mám pořád stejně bodů od začátku.A zdá se mi že i ostatní mají stále stejně.Tak jak to kdyžtak je že za co ty body přibývají?Myslím že jste psali že za příspěvěk 0,1bodu a za příspěvek s fotkou 1bod.Ale nepřibývají.Díky za odpověd.

818
# 26.03.2012, 12:04

Tom91
Musím potvrdit, ne že bych zas tak bazíroval na bodech, ale když tu jsou, což je dobrý počin, tak by mohly přibývat. ;-) Myslím, že nikomu nepřibývají.

154
# 26.03.2012, 12:10

tom-791
Jo to jo tak jako není to zase důležitá věc ale když už to je a řek bych taky že je to dobrý nápad stěma bodama tak by přibývat mohli.;-)

818
# 26.03.2012, 17:50

Pavell
Dobrý nápad, ono by možná šlo i uvádět další drobnosti jako je strávený čas na diskuzi třeba, ale nebudeme si moc vymýšlet.:D
In-počasí
A ještě dotaz k odkazům, dříve se zobrazilo jen URL, nyní se zobrazuje celý odkaz, některé jsou, jak jistě víme, hodně dlouhé, nejde nebo nešlo by, aby se odkaz vložil, skryl do určitého textu, který uživatel zvolí?;-)

Díky.

182
# 26.03.2012, 18:16

A co je s tím časem u "Aktuálního počasí"? Ted' je úplně nějak mimo ... :)

# 26.03.2012, 22:13

Stranik
S jakým časem (pošli mi prosím na danou stránku odkaz)?

Pavell
Obrázky také bohužel nejsou. Při takovéhle změně (vytvoření zcela nového diskusního systému) bylo velkou prací zachránit samotné příspěvky. Mapa se zvětšovat nebude. Města prověřím. Měsíce na Google mapu přidám. To se musí opravit (díky za upozornění). 5. Zřejmě ne. Čas poslední návštěvy bude přidán.

tom-791
Ten dlouhý odkaz se zobrazuje jen ve formulářovém okně. Obsah odkazu se vyplňuje ručně.

Na body se podívám.

818
# 28.03.2012, 18:32

In-počasí
Ještě se zeptám, zda nejsou v plánu i nějaké novinky (ne třeba nyní) v sekci blogy? Docela by to také bylo podle mě velké plus. A ještě dotaz na stránku blogy, také třeba až dokončíte úplně tyto nově spuštěné novinky, tak zda se nechystáte - vím, je to dost práce, probrat blogy, které nic neobsahují a byly tedy jen založeny a s tím souvisí i otázka na aktualizace těch statistik na stránce blogy, protože automaticky se to asi neaktualizuje, pokud se tedy nemýlím? :);-)

Děkuji. ;-)

182
# 29.03.2012, 16:03

In-Počasí No myslím tento čas vpravo nahoře, už je to aspoň o cca hodinu jinak. Po zmněně na Letní to bylo o 1 a 3/4 hodiny. Mrkněte prosím na to ... nevím kde to má hodinový strojek :)

http://www.in-pocasi.cz/aktualni-pocasi/

182
# 29.03.2012, 16:06

Už ty hodiny vidíte? Hned vedle mapy v bílém okénku - např. "čas: 15:00" zkrátka nesouhlasí s reálným časem.

818
# 29.03.2012, 18:34

Stranik
To je správně = za poslední 4 hodiny. tzn. když je 18:00h, tak v bílém okénku bude od 14:00h.

Ale spíše jsem si všimnul na mapce Počasí u Vás jiné věci a to, že jsou upřednostňovány starší příspěvky když jich je více vedle sebe, viz Praha, ideální příklad. Bylo by lepší, kdyby tomu bylo naopak samozřejmě, s čímž budou snad souhlasit i ostatní. Díky.;-)

154
# 29.03.2012, 18:54

tom-791
Jo Tome to máš pravdu že se upřednostnují starší příspěvky protože napsal tam bratranec za Borkovice a pak jsem tam napsal já a byl tam stále jeho příspěvek.Tak bud at jsou tam přednostně aktuální příspěvky.A nebo když je jich víc aktuálních z jednoho města tak at jsou tam všechny když se ukáže na danou oblast.;-)

# 29.03.2012, 20:36

Stranik
Však ani souhlasit nemá. Jedná se o čas naměření daných údajů.

Ostatní mluví o čase v Počasí u vás :) (tam máte pravdu). Dnes byl čas snížen na poslední tři hodiny (data za poslední tři hodiny místo čtyř).

Tom91
Borkovice už jsem vysvětloval - jedná se o dvě různé lokality (Borkovice-Kozohlůdky a Borkovice). V daném případě se nic podle času neupřednostní. Musí se jednat o názvově totožné lokality (Praha, Praha).

Zobrazování měst na východě bylo opraveno. Díky.

182
# 29.03.2012, 23:18

Aha jo tak ... to sem blbě pochopil.

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.