Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Dnes už se objeví srážky a hlavně na západě přechodně chladněji

Diskuse o počasí In-počasí - novinka na Android

# 29.08.2014, 10:40

bobhy
Zkuste kontaktovat přímo vývojáře, prodej aplikace nezajišťujeme (dodáváme jen data).

# 14.09.2014, 16:59

Hezké odpoledne
Aplikace nezobrazuje hodnoty ze stanice Plzeň-Radčice

# 14.09.2014, 19:21

Pavel P.
Už by se v aplikaci zobrazovat měla. Děkuji za upozornění.

# 14.09.2014, 20:35

Já děkuji vám, že mohu tuto super aplikaci používat

0
# 24.10.2014, 23:16

In-počasí mám i na mobilu pro android,ale předpoveď na další dny mám trochu jiné než jsou na internetu(v modrem ráměčku předpověď na další dny!!) Například na mibilu pro Tábor Jihočeský kraj 29.10.2014 mán přes den 9 stupňů a na obrázku mlha ale na internetu mate středa 11 stupňů a na obrázku jísno nebo České Budějovice 29.10 na mobil je na mlha a přes den 9 stupňů ale na internetu máte středa jasno a 11 stupňů. Jak je to možné? Nemate aktualně na internetu počasí na další dny? Nebo neni aplikace v mobilu aktualní? Nebo to mám v mobilu špatně nastavené? Nebo se mílim? Ale aktualní počasí pro dnešek mate stejné jak v aplikaci tak na internetu.

0
# 25.10.2014, 10:01

Super aplikace, užitečné info, přesné údaje.
K úplné dokonalosti snad přidat jen zobrazení blížící se události(úkolu) a synchronizace s kalendářem.

# 25.10.2014, 11:12

pavjak
Je to způsobeno skládáním dat - souhrnného stavu, který je v aplikaci mírně odlišný od webu. V nové verzi aplikace In-počasí na Android dojde ke sjednocení s webem. Nová verze by měla být do konce roku. Rozdíly jsou na hranici předvídatelnosti - v současné době nelze říci, jestli ve středu bude v Českých Budějovicích převažovat mlha nebo slunečno (resp. kdy se mlha rozpustí).

# 08.12.2014, 07:06

Zdravím, proč se mi nezobrazuje meteostanice z Brna? Nějaký výpadek?

# 10.12.2014, 23:25

Inkopretina
Stanice v Brně měří v pořádku, setrvává problém? Máte aplikaci již delší dobu nebo je nově nainstalována?

# 07.01.2015, 14:59

Dobrý den! Jak to prosím vypadá s novou verzí aplikace pro Android? Stávající verze jemně řečeno silně vybočuje z grafiky posledních verzí Androidu, nehledě na velmi omezený rozsah informací oproti aplikaci pro iOS. Samozřejmě počítám s tím, že bude nyní placená tak jako na iOS, ale za kvalitní a moderní aplikaci rád zaplatím. Děkuji

# 11.01.2015, 20:45

Jak se nastavuje ten widget..ja ho nikde nevidim :D dik nebo na to nemam mobil? GALAXY S2

# 13.04.2015, 13:37

Nainstaloval jsem novou verzi 1.5 na S4 mini android 4.4.2.
Prozatím používám pár minut a vše se zdá být v pořádku.
Nové zpracování vypadá moc hezky, je krásné, přehledné a všechny potřebné informace jsou na jednom místě.
Měl bych ještě jeden malý nápad, bylo by možné zobrazovat hodnotu tlaku vzduchu? Popřípadě šipkou jako je to u teploty ukázat předpokládaný pokles či vzestup?
Závěrem bych Vám chtěl poděkovat za super aplikaci a držím palce v dalším vývoji, jen tak dál!
Pavel

// Přesunuto z tématu: Nová aktualizace In-počasí 1.5 pro android

0
# 16.04.2015, 07:09

Graficky vypadá vše bezvadně. Dokonce už aplikace má funkci zjišťování místa, takže se nemusí vyplňovat ručně. Navíc je vše přehlednější. Ale mám velké výhrady k widgetu. Na velkém widgetu se přesunul budík do prava a překrývá se ze svátkem. Widget navíc zpomaluje launcher a vše se z přechodu obrazovky kde je widget in-počasí seká (na Z1C divný). A ještě se občas nezobrazuje notifikace teploty. Toto vše předchozí verze nedělala takže se prozatím vracím zpět k verzi 1.0.2 Prosím o opravu ;-)

// Přesunuto z tématu: Nová aktualizace In-počasí 1.5 pro android

# 16.04.2015, 19:58

Dnes byla vydána zcela nová verze aplikace. Přináší moderní a přehledný design a spoustu nových informací. Nechybí numerický model, astronomické údaje, podrobné předpovědi na následujících 48 hodin nebo design měnící se podle počasí.

Více informací na stránce: In-počasí na Android

1
# 17.04.2015, 11:20

Nová verze vypadá hezky, ale u widgetu 4x2 se je řádek zobrazení aktuality zespoda oříznut. Zkusil jsem si zobrazení aktuality vypnout, ale během několika minut se zobrazení aktuality samo zapne...

0
# 17.04.2015, 20:06

O chybách widgetů už toho bylo (hlavně na GP) napsáno dost, tak bych se chtěl jen přimluvit za větší počet widgetů po grafické stránce. Prostě to nové ploché pozadí je podlě mě krok zpět a mít možnost vybrat si i to staré plastické by bylo super.

# 17.04.2015, 22:02

Dobrý hezký na android 4.4. na tablet jsem nainstaloval aktualizaci a vše hezky funguje. Manželka udělala aktualizaci u mobilu a také funguje.
Ale já u mobilu s androidem 4.2. se mi v obchodě Google Play nenabízí a tak jsem jí tu aplikaci ani nenašel. Což znamená že mám smůlu. Přitom meteomapy mi funguje... Ale novou verzi na meteoradar se tam už také nenachází. To znamená, že pokrok jde sice dopředu, ale android 4.2. už to odpisuje :(

0
# 21.05.2015, 22:18

Nový vzhled i celé provedení je naprosto perfektní. Intuitivní a přehledné. Fakt paráda. Jen mi zmizela z výběru měst meteostanice Zlín-Štípa. Bylo by možné ji opět zařadit?

VPV
Avatar
2
# 08.06.2015, 09:22

Aplikace byla super až do neděle 7.6. Od té doby se neustále zastavuje a to i když jí přeinstaluji. ( Samsung Galaxy S4 mini )

# 15.10.2015, 10:43

widget mi uazuje jen Prahu a ta me moc nezajímá,když jsem z východních čech. Stará verze šlapala,ale ted uz nefunguje spravně ani ta.Bude nejaka oprava ? Jinak aplikace bomba

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.