Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Začíná k nám proudit teplý vzduch, přidá se i saharský prach

Diskuse o počasí In-počasí - novinka na Android

# 05.10.2012, 14:37

Dobry den,
opravdu krasny a uzitecny widget za ktery dekuji. Mam ovsem jeden problem: nefunguje zobrazeni pocasi dle aktualni polohy. Pritom "pristup k poloze pro aplikace" v nastaveni mam povolen. Verzi mam 0.9.32 a verzi OS ICS, telefon Huawei g300. Prijde mi, ze tak pred mesicem a pul, kdyz jsem to nainastaloval poprve, to chvili slo a pak prestalo (jeste na GB). Pak jsem i preinstaloval system na ICS a stejne to nejde. Nevite, cim by to mohlo byt? Dekuji.

0
# 20.12.2012, 06:39

Díky moc za nový widget, tak nějak jsem si ho představoval :-)
Ale má ještě nějaké mouchy:
- nezobrazuje aktuální teplotu a rychlost/směr větru
- předpovědní teploty se liší od údajů v aplikaci, i když jsou nastavené stejné stanice
- název místa se tam už asi nevlezl, ale to se dá přežít
- po zrušení budíku zůstane údaj ve widgetu, dokud se nevypne obrazovka
- když se zapne notifikace, po vypnutí zůstane pořád v liště

Ale je to beta, tak snad to vychytáte. Jinak dobrá práce.

108
# 20.12.2012, 22:03

Zdravim,neslo by prosim neco podobneho udelat pro OS Symbian? Myslim,ze rada lidi by to uvitala,vcetne me. Diky

# 30.12.2012, 08:59

Po aktualizaci nefunguje widget rep. aktuálnost teploty a větru v Č. Budějovicích. Na Vašem webu i v reálu jsou rozdílného teploty než v aplikaci in počasí.

# 20.01.2013, 20:30

Dobrý den,
mám problém s Vaším widgetem pro android - stejný jako je popisován uživatelem na google play ... dnes mi zmizela ikona stavu počas na widgetu a nelze ji dostat zpět. nepomohla ani reinstalace - ikona se chvíli ukazovala ale po pokusu o změnu stylu jejího zobrazení je opět pryč ... :-((Jinak skvělá aplikace, ale tahle chybka zamrzí ....

0
# 02.02.2013, 11:25

Tak to vypadá, že chybějící aktuální teplota na widgetu 4x1 není bug, ale feature, což je u widgetu na počasí dost divné. Nenapravíte to?

# 04.02.2013, 20:20

vosi
Podívám se na to, ale tuším, že tam na tyto informace už není místo.

climbit
Ikonky by se již v současné době měli všechny zobrazovat správně.

cewr
Pro Symbian bohužel aplikaci vyvíjet nebudeme - možnosti jsou zde velmi omezené a moc lidí už pro tento systém nevyvíjí (náklady na vývoj aplikace by byly neúměrné).

# 21.03.2013, 23:06

Pokud se vám naše aplikace In-počasí líbí, budeme rádi, když ji nominujete v anketě: Mobilní aplikace roku

V sekci: Cestování a doprava
Jméno aplikace: In-počasí

Nominovat můžete i naši aplikaci MeteoMapy.

Děkujeme.

# 29.03.2013, 22:33

Byl vydán update aplikace, který řeší některé chyby a přináší podrobnější předpovědi (na první dvy dny jsou rozděleny na ráno, dopoledne, odpoledne a noc). Aktualizován byl také seznam meteostanic.

0
# 31.03.2013, 16:11

Dotaz: nebyl před nejnovější aktualizací widget i ve formátu 3x1? Ve velikosti 4x1 je zbytečně roztáhnutý do šířky a teplota je naopak zbytečně posunutá nahoru, takže zastiňuje grafiku. Předchozí widget byl vážně hezčí a praktičtější. Mám tablet s androidem 4.1. Nicméně aplikace super (widget je i tak použitelný, jen zabírá zbytečně místo) a pořád praktický bezkonkurenční.

0
# 01.04.2013, 14:52

Zdravim panove, mam problem a potreboval bych poradit. V aplikaci na mobilu mam nastavenou aktualni pozici Zlín. Kdyz kliknu na "i" ,tak mi to zobrazi graf meteostanice Zlín - Štípa. Pritom mesto Zlin ma taky svoji meteostanici. Rozdil teplot je znatelny. Diky za rady, co s tim

0
# 16.07.2013, 11:32

Ahoj nevíte proč už docela dlouhou dobu nefunguje předpověď pro Ústí nad Labem? Díky

# 17.07.2013, 08:56

medzin
Data pro Ústí nad Labem by se již měla zobrazovat v pořádku.

# 05.08.2013, 11:03

Zdravím.
Chtěl bych Vám pochválit aplikaci i widgety, jsem s nima spokojen. Ovšem jeden problémek mám.
Widget 4x2 mi v poslední době občas ukazuje starý čas a to od pár minut až asi po půl hodinu. Pro lepší představu přidávám screen.
Mám SGS3 s root 4.1.2 JB deodexed a používám Next Launcher ve verzi 1.35 a mám v Advanced task manageru nastaveno automatické ukončování běžících aplikací po vypnutí displeje.
Předem děkuji za jakékoliv nápady jak toto vyřešit.

Edit: Bylo vyřešeno. Stačilo trochu přemýšlet. Tady je rada: Pokud máte nějaký task manager ukončující automaticky aplikace, zakažte mu ukončovat widget a bude to v pohodě.

screen
# 09.08.2013, 16:08

Potřeboval bych poradit,.Stahnul jsem aplikaci,ale chci aby jsem měl na ploše mobilu to co je tady v OBRAZCICH ten první zleva.. Pord se mi jen podari na plochu dostat jen jeden mracek s hodinami a kdo má svatek,ale nic jineho,,Diky za radu

# 12.08.2013, 11:15

Nemesis94
Zkuste dotaz poslat přímo do komunity na Google+ nebo vývojáři v Android Marketu.

neznamy69
V nastavení si můžete vybrat typ widgetu a následně mu nastavit zcela průhledné pozadí.

# 08.10.2013, 14:41

Dobrý den, aplikace je super, ale zajímalo by mě kde bere aktuální teplotu pro Českou Lípu? Ta je občas hodně nepřesná. Jde to nějak opravit, případně zlepšit přesnost? Děkuji.

# 15.10.2013, 21:27

Radek.Bachtik
V posledních dnes jsem ji pozoroval a nepřesnosti jsem nepostřehl. Setrvává problém i v současné době?

27
# 06.12.2013, 11:30

Nepřesnost aplikace je hlavně v údaji o rychlosti větru. Mám nastavený Hradec Králové a za celý orkán mi to neukázalo víc než nějakých 5,4 m/s. I teď když se kouknu na webkameru HK ukazuje nějakých cca 10 m/s, aplikace 3,1 m/s.

# 06.12.2013, 12:57

wert
Záleží na umístění stanice, v Hradci Králové měří stanice: bezrucka.cz, která udává v současné době rychlost nárazů větru kolem 8,5 m/s.

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.