Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: V jihovýchodní polovině postupně srážky, zítra budou na východě i vydatnější

Diskuse o počasí In-počasí - novinka na Android

# 30.10.2011, 10:44

Dnes vyšel update aplikace, který odstraňuje zmíněné chyby. Zároveň přibylo i pár novinek (nastavení průhlednosti, lepší zjišťování pozice atd.).

Anonymní
Avatar
# 30.10.2011, 16:13

Čím dál lepší, nové ikonky se mi líbí. Nešly by přidat (třeba) do velkého widgetu časy východu/západu slunce?

# 04.11.2011, 10:08

Dobrý den,používám vaši aplikaci na telefonu a androidem. Od určité aktualizace (cca 14 dni zpět) se nedá nastavit meteorologická stanice pro aktuální informace o počasí tak, jako dříve. Pro mne je to Souvrať v Královéhradeckém kraji. Nabídka míst je zde stejná jako pro předpověď počasí. V informaci v aplikaci je zmínka, že bychom si to mohli nastavit, ale nejde to. Je to takto zamýšlené, nebo jde o chybu? Moc děkuji za odpověď.... a chválím Vaši práci. A ještě omluva-psal jsem i na Váš e-mail,nežli jsem zjistil, že je možné vstoupit do diskuze.

Anonymní
Avatar
# 04.11.2011, 23:03

Zdravim, po aktualizaci se mi libi nove nabidky, prosvetlovani atd, chvalim .. Jen je trosku skoda, ze pro Olomouc to bere data z Vesky.Je to sice kousek ale nadm.vyska je preci jina a tudiz teploty rozdilne.nelze to naprikladnapojit na data z chmi olomou-holice ? a at se dari pri dalsi praci

# 07.11.2011, 18:19

obavam se, ze muj dotaz na androidforum.cz zapadl, zkusim se pripomenout zde:

widget je super, kratkou predpoved a predevsim svatek tam velmi kvituji, nicmene mam jeden drobny esteticky problem - pouzivam na lg optimus 2x (rozliseni 480x800) go launcher ex a mam nastavenou hustotu mrizky domacich ploch na 4x5 (misto vychozich 4x4). widget se pomerove zmensi (hovorim o widgetu 4x2 s hodinami) az na cisla hodin, ktera zustanou stejne velika a posunou se ze stredu platu, pro ne urcenych dolu... namisto tisice slov jeden obrazek. kdyby s tim slo neco udelat, bylo by to fajne ;)

widget on 5x4 matrix

# 07.11.2011, 18:42

Martinb
Je to takto zamýšlené, ale evidentně to není nejlepší řešení :). Pokusíme se nějak tyto obce, které mají meteostanici, do seznamu vrátit.

koty88
Pro Olomouc jsou data ze Slatinic, které jsou vzdálené jen pár kilometrů a jsou v podobné nadmořské výšce.

dottore
Podíváme se na to.

Anonymní
Avatar
# 26.11.2011, 17:42

Dobrý den. Především pochvala - opravdu pěkná aplikace. Problém vidím pouze v aktualizaci, tak jak zde bylo již několikrát zmíněno. Proč není možné provést aktualizaci ručně? Navíc automatická aktualizace v nastavené čase taky nefunguje vždy.

# 26.11.2011, 17:52

Anonymní
Příští týden vyjde update, který bude aktualizace řešit. Děkuji.

Anonymní
Avatar
# 13.12.2011, 19:29

Dobrý den,používám vaši aplikaci a nesedí mi teplota,nastaveno mám Dolní Lutyně,Bohumín,Havířov,Rychvald aktuální teplota byla cca 4st. a aplikace předpovídá všude 0st????Z jaké stanice berete data? Díky za odpověď. |K.Tomanec

Anonymní
Avatar
# 19.12.2011, 10:37

No nějak to tady umírá. Proč vydáváte aolikaci, když potom další rozvoj a podpora chybí. Je to škoda.

# 19.12.2011, 10:51

Anonymní
Žádný problém z dané oblasti hlášen nemáme. Při kontrole teplota odpovídala skutečnosti.

Anonymní
Avatar
# 19.12.2011, 15:03

A je nějaká naděje, že byste uvažovali o mé žádosti o doplnění časů východu a západu slunce samozřejmě podle zvolené stanice? Na velký widget by se snad údaje ještě vešly. Dík

# 19.12.2011, 16:20

IS
Nyní zvažujeme spíše přidání nového typu widgetu. Časy východů a západů by bylo vhodnější umístit přímo do aplikace.

Anonymní
Avatar
# 20.12.2011, 09:44

Zajima me teda ze kterych meteo stanic delate vysledky pro severni moravu viz.paty prispevek vyse.Diky Tomanec

# 20.12.2011, 13:54

Anonymní
Seznam je přímo v aplikaci. Když kliknete na kolečko s "i" vpravo nahoře na obrazovce Aktuálně, zobrazí se seznam dostupných meteostanic z daného kraje nebo přímo meteostanice.

Anonymní
Avatar
# 20.12.2011, 16:41

No,tak to musím říc,že jestli máte data z Ostravy,tak tato aplikace je pro mně nepoužitelná,protože Ostrava je ode mě 20km!Proč nepouživate data CHMI?? Těch stanic je podstatně víc a aplikace by byla přesnější než doposud ta vaše??Tak to už chápu ty stejné a nepřesné teploty o kterých jsem se zmiňoval v mém dotazu.Tomanec

# 20.12.2011, 16:57

Anonymní
Vzdálenost 20 km není nikterak významná. Navíc je teplota z okolních meteostanic dopočítána pro Vaši lokalitu (není tedy použita jen z Ostravy). Ostatní aplikace používají ještě menší síť meteostanic (přesnější hodnotu tedy zatím v žádné jiné aplikaci nedostanete).

Anonymní
Avatar
# 01.01.2012, 06:37

Tak hodně zdaru v novém roce a spravte aplikaci co nejdřív. Nějak ten přechod nezvládá.

Anonymní
Avatar
# 01.01.2012, 10:56

aplikace doposud Ok - bezva, ale jak již v předešlém odkazu nezvládla (alespoň ve verzi ANDROID) přechod do roku 2012 a nyní je nefunkční

# 01.01.2012, 11:49

Zítra bude v pořádku, je tam nějaký problém se svátkem "Nový rok". Prosím o strpení a za problémy se omluvám.

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.