Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Po studeném ránu odpoledne citelně tepleji, další oteplení přinese víkend

Diskuse o počasí In-počasí - novinka na Android

# 20.01.2017, 10:02

rousini
Seznam stanic měníme na základě aktuální kvality měření.

cejmar
Bohužel nevím, v čem může být problém.

0
# 11.03.2017, 21:07

Zdravím. Widget předpovědi na týden je "zplácnutý" a nejde roztáhnout ani pomocí systému (Redmi 3s MIUI):

http://i.imgur.com/x4kmx7r.jpg

V minulém telefonu jsem to řešil přes jiný launcher (Nova), který uměl roztahovat widgety všemi směry i do půlky řádku, což MIUI u In-počasí očividně neumožňuje.

# 11.04.2017, 23:59

Dobrý den, také mám stejný problém jako dotaz výše. Používám telefon Xiaomi redmi note3 5,5" prostřední widget(s hodinama) je v pořádku a zmiňovaný je také namačklý na sebe a rozšíření je možné jen do stran.
Nově jsem instaloval in-počasí rodičum na xiaomi mi4 5" a prostřední widget (s hodinama) má problém s řádkem místa polohy - je vidět jen půlku řádku a jak nastavuji průhlednost, tak je widget stále stejně neprůhledný.
Mám ještě dotaz bude se někdy v budoucnosti uvádět pravděpodobnost srážek v %?

děkuji za odpověď Zbyněk

# 10.07.2017, 07:13

Zdravím,
od jisté doby hodně blbne aplikace pro Android (verze 7). Dlouho jste nedělali na tuto aplikaci ani žádnou aktualizaci, nemáte zájem o androidí verzi ?
Neustále blbnou aktuální teploty v mojí lokaci, v notifikační liště nesedí teploty atd. A dokonce od včera nejde aplikace a widget a notifikační lišta vůbec. Pokud to tak bude i nadále, budu muset bohužel sáhnout jinde, jen nevím kde, protože s Vaší aplikací a na Váš widget i notifikaci jsem byl vždy a dlouho zvyklý.
Děkuji

# 12.07.2017, 11:16

hellercz
Aktualizace vydáváme v případě nějakých novinek. Zkuste nevyužívat GPS lokalizaci a v aplikaci si napevno nastavit nějakou konkrétní lokalitu. Bohužel není možné aplikaci otestovat na každém zařízení - Androidů jsou stovky typů a každý se chová trochu jinak (na zařízeních, kde aplikaci testujeme, je vše v pořádku).

# 12.07.2017, 19:00

No zjišťuji, že meteostanice Opatovice je mimo provoz asi již několik dní (nevím, proč není opravená po takové době) a i když si dám napevno jinou nejbližší, Zašovou, tak i tak v notifikaci mi to stejně ukazuje GPS polohu a mám tam neustále 22°C ve dne v noci

# 12.07.2017, 19:10

hellercz
Tady v tom případě se jedná o poruchu stanice - stáhli jsme ji, aby se neukazovala jako aktuální.

0
# 19.07.2017, 10:43

Dobrý den,
chtěl bych navázat na příspěvek uživatele hellercz ohledně nefunkční automatické lokalizace. Váš argument o množství Androidů je oprávněný, ale tento problém nenastal ani po výměně zařízení a ani po aktualizaci aplikace. Lokalizace v aplikaci je správná, podle mapky dole, ale v záhlaví je stále uvedena Praha a podle toho pak je i notifikace v liště uváděna pro Prahu, tolik můj osobní postřeh. V Obchodě play v recenzích na toto upozorňuje již velké množství uživatelů, nejde o problém jen specifických zařízení ani verze Androidu. Je to velká škoda, v době, kdy to fungovalo správně byla Vaše aplikace bezkonkurenční a všem v jsem ji doporučoval jako nejdůvěryhodnější zdroj předpovědi počasí s automatickou lokalizací.
Děkuji i tak za velmi povedenou aplikaci a věřím, že jde o dočasný problém.

1
# 22.07.2017, 14:04

Všiml jsem si, že v mapkách numerických modelů se velmi často pro nějaké konkrétní časy nezobrazují například teploty v kolečku - pro nějaké časy se teploty zobrazují, pro nějaké časy je tam v kolečku místo teplot pomlčka. A další problém je ve widgetu pro předpověď počasí na několik dnů - zde zasahují ikony do textu (do teplot)

0
# 07.08.2017, 14:08

Do poslední aktualizace, vše na mém Adroidu fungovalo správně. Při volbě aktuální poloha, se zobrazovalo nejbližší město na úvodní obrazovce. Po aktualizaci, je tam neustále nastavena "Praha", při manuální volbě místa je na úvodní obrazovce uvedena pořád Praha. Nepomohla ani reinstalace. Pokud aplikace nebude fungovat jako v předchozím případě, je to špatné a povede k odlivu zájemců. K čemu mi je na aktuální obrazovce Praha, když jsem na druhém konci republiky ?? Prosím upgradujte Vaši poslední verzi, aby opět chodila i pro verze Androidu 5.1.1 Lollipop. Děkuji.:D

0
# 08.08.2017, 13:26

Dnes po opětovném smazání aplikace, novém stažení a instalaci, restartu mého S5 s Androidem 5.1.1, nastavení widgetu se aplikace opět "chytila" a ukazuje dané místo správně. Tak snad to aplikaci zase chvíli vydrží fungovat správně. Momentálně spokojenost. Doporučuji i instalaci malé aplikace na plochu Windows.gadget. Děkuji :D

1
# 11.08.2017, 08:52

Hodnoty numerického modelu v aplikaci se vůbec neshodují s hodnotami numerického modelu na stránkách in-pocasi.cz - aplikace ukazuje naprosté nesmysly, např. dnešní teplotu na 17. hodinu okolo 19 stupňů, zatímco model na zdejších stránkách předpovídá 31 stupňů, což je rozhodně reálnější. A jak jsem už psal výše, chtělo by to nějak srovnat grafiku widgetů, aby se nepřekrýval text (čísla) s ikonami, nevypadá to totiž v mobilu vůbec hezky.

# 02.05.2018, 20:03

Dobrý den.Aplikace (vidget) nefunguje v Android Oreo. Mrkněte na reakci uživatelů v obchodě play. Děkuji za lepší aktualizaci.Rosťa

48
# 03.05.2018, 08:24

Oreo mam uz pres mesic a widget funguje.

# 04.05.2018, 09:14

Já bohužel musel s touto apliakcí skončit a místo toho musím používat alternativu (Morecast se mi líbí).
Nedávno jsem opět zkusil instalaci této aplikace a stále to blbne. Neukazuje to teploty. Takže skoro rok nepoužitelné pro mě, což je škoda, byl jsem spokojený a zvyklý na Vaši aplikaci.

# 04.05.2018, 12:53

habadak
hellercz
Děkujeme za informaci, podíváme se na to. Bohužel nejsou tím postihnuta všechna zařízení, takže se to špatně ladí.

0
# 10.06.2018, 09:50

V aplikaci se již několik dní neaktualizují data, je to mnohokrát uvedeno v hodnocení na Google Play, autor bohužel nereaguje :(.

# 10.06.2018, 10:41

Docent
Data se neaktualizovala dnes a včera. Aktuálně je to již v pořádku.

0
# 30.08.2018, 09:10

Aplikace je naprosto skvělá! Používám ji léta. Výborná práce. Je jen jedna věc, která mě štve a to předpověď na 48h v telefonu neodpovídá tomu co je pro stejné místo v ČR zobrazeno na webu in-pocasi. Že by chyba? Nebo to má jiný důvod?

# 30.08.2018, 11:46

chalin
Děkuji, to rád slyším. Je tam zatím využívaný jiný systém, v průběhu podzimu to sjednotíme.

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.