Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Další studená fronta, od severozápadu začne pršet, na horách vydatně sněžit

Diskuse o počasí In-počasí má nový web!

76
# 28.10.2009, 18:26

pro admina webu
Ve složce vaše metostanice je chyba.
Vaší meteostanici můžete přidat i vy.Po kliknutí na více se zobrazí,že požadovaná stránka na webu není.Díky za zprovoznění:)
URL

# 28.10.2009, 19:30

Paráda! Konečně budu vědět jak bude u nás! To jsem potřeboval.Tak jsem se musel proklikávat internetem a teď si stačí najít Dubňany tady na in-počasí a vím to!! Jen tak dál.:)

25
# 28.10.2009, 20:00

super :), otvorimstranku a pozeramze co to je pozeram adresu a dobra, v tom som si spomenul zesa to malo menit :D suprove

# 28.10.2009, 20:06

Patricio11
Jj souhlasím s tebou.udělat takovou mini anketku z těch registrovaných co tu píšou tak posílat hlasy a po několika dnech to hlasování ukončit a kdo vyhraje tak by se měl stát moderátorem.Tj jen můj příklad.Uvidíme co s tím udělá p.administrátor.:cool:

Anonymní
Avatar
# 28.10.2009, 20:20

pocasi v dubnanech
Já jsem se bavil s in-pocasi a dozvěděl jsem se, že si to promyslí s tým moderátorem.

# 28.10.2009, 20:46

Patricio11
Jj taky jsem to trochu tušil.Jsem zvědavý koho vybere.;-)

Anonymní
Avatar
# 28.10.2009, 20:50

pocasi v dubnanech
Jestli vůbec bude nějaký moderátor.

Anonymní
Avatar
# 28.10.2009, 21:12

s tým moderátorom súhlasím aj ja:)a je škoda, že príspevky môžu písať aj neregistrovaní, no ale moderátor to trochu vytriedi, hlavne tie nezmyselné útoky, ktoré sa občas v hláseniach objavujú. Inak zmena webu je naozaj super, ešte to sem tam hlási chybičky,ale verím,že čoskoro bude všetko doladené,tak želám veľa zdaru.
Slavi

# 28.10.2009, 21:43

Těší mě ještě jedna věc a to ta,že konečně sem píšou jen lidé s nickem a žádní anonymní jak to bylo ve staré diskuzi! Ať to tak zůstane,anonymní to můžou pouze číst a ne psat sem!:D

Anonymní
Avatar
# 29.10.2009, 06:27

Vypadá to moc dobře :)

Anonymní
Avatar
# 29.10.2009, 07:17

Dobrý den, nový web je super, jen malé nedostatky u Počasí u Vás, jestli tam budou i ostatní města a přispěvatelé a u nich v závorce uvedené kolikrát příspěvek poslali, jako to bylo u staré verze a né jen nejaktivnější a nejpřidávanější. A u nového webu se mi překrývá text s jiným textem, hlavně když si stránky prohlížím z mobilu, ale někdy i na PC. Díky za odstranění. :)

Anonymní
Avatar
# 29.10.2009, 08:25

Dobrý den, chci se zeptat, zda bude na Vašich stránkách také archiv teplot, jako to bylo dříve, kdy jsem si mohl zpětně dohledat teploty na našem území. Děkuji

Anonymní
Avatar
# 29.10.2009, 08:56

Zdravím ty nové modely jsou zatím nepřesný
(srážky)ranní déšt nebyl předpověděn a model aladin ho předpověděl.:)

Anonymní
Avatar
# 29.10.2009, 10:01

Zdravím. Rád bych věděl, kam se poděly, u počasí u Vás, příspěvky od 25.10.2009 19:06:19 do 28.10.2009 11:02, můžete to prosím doplnit? A jestě ty ostatní města a přispěvatelé též chybí u počasí u Vás. Jinak až na drobné chybičky suprovej web, ale to určitě doladíte. Držím palce! :)

Anonymní
Avatar
# 29.10.2009, 10:21

Překrývají se mi některé texty u nového webu. A když kliknu na nějaké město nebo přispěvatele s více příspěvky ''třeba Čenkovice'' tak se mi zobrazí jen jedna strana a dále to skočí zpět na počasí u vás. Uvítal bych TOPlist (návštěvnost) i na celém webu. Děkuji.

Anonymní
Avatar
# 29.10.2009, 10:50

Jestě se chci zeptat, jestli starší počasí u Vás ponecháte a nesmažete starší data. Zjistil jsem, že tam je počasí někdy z poloviny září 2007. Bylo by dobré to tak ponechat, ať všichni vědí jak bylo v tuto dobu před dvěma lety, nebo jaké byly Vánoce 2009 za 5 let, apod. Díky za odpověd a snad to opravíte. :) :)

Anonymní
Avatar
# 29.10.2009, 12:17

Dobrý den. Mám na starost zimní údržbu komunikací a IN-POČASÍ mi svými modely a rozmanitostí zdrojů docela vyhovovalo. Teď je to už je to pro mě k ničemu. Škoda.

# 29.10.2009, 13:19

Moderátory diskuze přidáme. Počítám tak 3 (výběr ale nebude jednoduchý).

Zákopčaník
Už je to tam. Kde přesně se překrývá ten text?

Jarda
Přidáme.

Michal
Bohužel v té době jsme přecházeli na nový web. Byly tam trochu potíže, takže tyto data už nemáme.

Anonymní
Které konkrétně? Stránkování opravíme.

Michal
Samozřejmě ponecháme.

Anonymní
Myslíte synoptické mapy a diagramy? Nic jiného jsme neodstranili, jen občas změnili adresy.

Děkuji všem za příspěvky!

Do počasí u Vás budou moci psát jen registrovaní uživatelé. Zatím to ponecháváme pro všechny než se do řeší přihlašování.

Anonymní
Avatar
# 29.10.2009, 13:50

Ty texty se překrývají hlavně v úvodu do diskuze, jak je seznam všech témat v diskuzi a také v sekci počasí u Vás, kdy se překrývají zprávy o stavu počasí s teplotou, nadm. výškou a krajem a někdy i s ikonou počasí, když je delší text. A možná i jinde to jsem se ještě nedívál. A je to hlavně u mobilu. Děkuji.

# 29.10.2009, 13:52

Zákopčaník
a když je to na počítači, tak jaký prohlížeč je tam?

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.