Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Začíná k nám proudit teplý vzduch, přidá se i saharský prach

Diskuse o počasí Stav ovzduší v ČR

818
# 04.12.2010, 12:08

Opět se výrazně zhoršilo ovzduší hlavně ve Středočeském kraji, na SZ Čech, ale také na Moravě. (Ostravsko)
Pro Středočeský kraj platí dokonce signál upozornění z důvodů překročení imisního limitu.:!!:
Více URL.
Špatně se dýchá osobám s dýchcími potížemi, dětem a starším občanům. Je lepší nevycházet!:!!:
Stav ovzduší: URL.
Jak snášíte špatný vzduch Vy, jak to u Vás vypadá?

Praha: Vzduch špatný, tady na okraji vyhovující.;-)

818
# 07.12.2010, 15:43

V Praze kvalita ovzduší většinou uspokojivá, na SV Moravy je ale velmi špatná! URL.

116
# 07.12.2010, 17:49

Já jsem hlasoval pro ,,Stěží, ale kvalita vzduchu je ještě uspokojivá" a je to doopravdy tak. Lidé si občas stěžují, ale není to až tak hrozné. ;-)

0
# 30.01.2017, 19:24

Neznate prosim nekdo zdroj se strojove citelnymi daty o kvalite ovzdusi (Praha)? Tj nejake xml/csv/json, pro soukrome ucely, tj jen par volani denne, nic velkeho. Parsovat celou www/html stranku se mi nechce, tahle doba uz je snad pryc.
Diky!

271
# 16.02.2017, 16:11

jannk

Ke vsi smule vetsina meteo stranek (zejmena CHMU) poskytuje data pouze v html podobe. Jen vyjimecne lze dostat data v XML,TXT,CSV,JSON a pod. U dat z automatickych stanic jsou data jen v graficke podobe (PNG,GIF). TXT-CSV data jsou pod heslem.

Parsing html stranek je opruz, musi se s kazdou strankou volat gawk,sed,cut,grep atd. Je to narocny na spousteni procesu i samotne napsani skriptu a jakmile se neco v html kodu zmeni, cely skript se musi predelat.

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.