Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Další studená fronta, od severozápadu začne pršet, na horách vydatně sněžit

Diskuse o počasí Jak zviditelnit web o počasí

# 26.01.2017, 16:32

Zdravím všechny meteo lidi :) chtěl bych se vás zeptat jak to děláte že vy co provozujete meteostanice máte tolik lidí na webu ... já spustil web před 3 měsíci a mám zatím ubohých 801 lidí co bylo na mém webu .. čím web zviditelnit ? děkuji všem za rady :)

http://meteo-roven.cz/

155
# 26.01.2017, 17:12

Zdravím,
téhle problematice moc nerozumím, ale zkus youtubering, prý to docela frčí :-D
Ne vážně, mě napadá jen snad dát si adresu webu do profilu nebo jako podpis, ať je to na očích :-)
Možná by se mohlo založit nějaké vlákno, pokud už teda neexistuje, kde by lidé vlastníci web s daty ze své meteostanice uvedli své adresy a bylo by to pěkně na hromádce :-)

# 26.01.2017, 18:37

youtubering dobrý :D

No taky to není špatný nápad rád si prohlížím weby meteostanic tady na in-pocasi :) některé jsou fakt na špičkové urovni .. :)

86
# 27.01.2017, 10:28

Tak především to chce mít na webu opravdu kvalitní obsah. Tady na tomhle webu nevidím důvod, proč bych se tam pravidelně vracel. Nějaké archivy dat ze stanice tam nejsou - víceméně jsou tam jen grafy udělané přes In-počasí.

# 27.01.2017, 19:45

Petr12 na archivu a čerpání dat ze stanice se pracuje ale není to nastavování na 5 minut.. hodláme rozjet přes Mysql databázi aktuální data ( tím odpadnou grafy jak píšete z in počasí ) a a hlavně bude obsáhlejší obsah dat ale bohužel musíme na to složitější cestou a to je přes php a vstup do databaze protože muj poskytovatel webhostingu nedovoluje programu weather display přístup do databaze .. takže je to běh na dlouhou trat.

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.