Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Další studená fronta, od severozápadu začne pršet, na horách vydatně sněžit

Diskuse o počasí Domací stanice s internetem

# 12.02.2011, 07:32

Dobrý den všem! Touto cestou chtěl bych se zeptat: mám stanicí Hyundai WS2164 s připojením k internetu. Poslední týden přestala načítat data ze serveru a hlásí chybu připojení k serveru. Ostatní stránky ok, USB vysilač ok(vyzkoušen s jinou stanici). Zkoušel jsem přeinstalovat software 4-day Forecast už několikrát, a bez výsledků. Dokáže někdo poradit?:!!:

182
# 20.02.2012, 18:19

Dnes jsem si donesl z Kaufláče taky něco podobného ... taky to má základ v tom Forecast. Hmm, dobrá sranda akorát že bohužel plně závislé jen na tom programu přes internet :!!: připadá mi to úplná pitomost :) Kdoví kdo to odkud bere ti informace podle plotu a měl by vědět kolik tu mám v reálu. :D Bylo to ve výprodeji za polovic, tak jsem to vzal ;-)

Tohleto to je ... docela dlouho jsem nad tím spekuloval jak to rozjet - nedělalo to dlouho nic. Nakonec se to milostivě teda rozjelo, musel se ale přednastavit manuálně čas a kalendář. Jinak ten číňan co to vyráběl tak si nevšiml že je to "Forecast" a napsal na display "Forcast" :D

http://elektro.aukro.cz/meteorologicka-stanice-int...

Váš problém netuším v čem je závada. Asi bych Vám doporučil to vyzkoušet na jiném stroji s novou instalací. Jinak Já mám verzi 1.7

182
# 28.02.2012, 14:17

Aha, tak už Vám mohu odpovědět ... mě to dělává někdy taky že to oznámí "nelze se spojit se serverem." Víte co tomu pomůže? Nic, zkrátka nechat být a čekat až se to zase samo rozjede. To mají výpadky serveru tam oni ... to nijak neovlivníme ;-) Žádné přeinstalace ani jiné změny tomu vůbec nepomůžou ;-)

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.