Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Deštivo, ve vyšších polohách trvalé sněžení a na Moravě i zabouří

Diskuse o počasí Sněžení na východě 24.1.

33
# 25.01.2015, 18:33

Tady v Beskydech celkem vydatně sněží tak 1cm za půl hodiny fakt sněží velmi silně drobnými vločkama ale radar skoro nic nezachycuje jen tu nejnižší barvou tmavě modrou. Vůbec to nechápu

28
# 25.01.2015, 19:07

Neřešte laskavě Uničováka a řešte to, k čemu bylo založeno tady tohle téma. Jestli mu chcete říct něco osobního, jsou na to soukromé zprávy...

Já opravdu nechápu, proč někteří jedinci si musí rýpat do člověka, který je smutný, protože se u něj neděje nic zajímavého (oproti jiným místům v Čr).
Sakra, to je takový problém, myslet si svoje nebo v lepším případě napsat uklidňující informaci/příspěvek a ne toho člověka ještě více deptat vašimi trapnými poznámkami, které si můžete nechat pro sebe?

116
# 25.01.2015, 19:11

lukkyno11
http://www.chmi.cz/files/portal/docs/meteo/rad/dat...

Fero
Naprosto souhlasím, velmi dobře tuto situaci znám a je mi uničováka fakt líto. Tohle si nezasloužil . . .

Jinak, k tématu, dnešní maximální teplota zde přesáhla 3°C, sníh nám tedy téměř všechen roztál, zdržují se zde už pouze zbytky na trávě. Sníh taje s aktuální teplotou 1,6°C samozřejmě i nadále. :)

0
# 25.01.2015, 19:13

Musím tedy říct že tady v ostravě jsem z teto fronty moc neočekával max. 5cm a ejhle sněží už nepřetržitě 32hod a máme tu 16cm a stále připadává cca 0,5cm/1hod při -1 což jsem tedy nečekal! paráda!

# 25.01.2015, 20:46

Spadlo zatím to, co se čekalo (hlásili pro nížiny 5-15 cm). Ostrava má cca 12 cm, Beskydy už 18 cm a stále tam sněží. V týdnu bude v Ově spíše ubývat, pač teploty kouknou něco málo nad nulu, v Beskydech přibývat.
Provoz ve městě je trochu horší, ale dá se.

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.